PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=376175}
7,6 302
oceny
7,6 10 1 302
Moon to
powrót do forum filmu Moon to

Rewelacyjny. 9/10

ocenił(a) film na 9

To chyba pierwszy film w którym walki z handlarzami narkotykami nie ukazano w sposób czarno biały. W filmie ciezko sie do czegos doczepic. Fabula wciaga, muzyka bardzo dobra.

SPOILER
W końcu usłyszałem, że ćpanie to jest wybór narkomanów, że ich nikt nie zmusza, jeśli sami chcą się zabijać, niech się zabijają tak jak papierosami. Ukazano cały bezsens walki z handlarzami narkotykami. Policja jest tam głownie przedstawiona jako karierowicze lub bezmozgie przydupasy, które bez namyslu wykonuja to co im wlozono do glowy. Głowny bohater ideałem, też nie jest<zdradza przyjaciół, kobiety, opuszcza swoja dziewczynę w ciaży, uwodzi nieletnie>. Ba jest nawet postacią negatywną. Gorszą od handlarza, którego zdradził.
Wg mnie lepsze to od bardzo dobrego "infernal affairs".

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
MakoR

Dokładnie, z niektórymi poglądami w filmie trudno się nie zgodzić, obraz/fabuła bardzo obiektywnie przedstawiona. Dla mnie samo zakończenie jest bardzo zaskakujące i dające sporo do myślenia. Film nie ocenia co jest dobre a co złe, pozostawia ten wybór/decyzję widzowi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones