PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806}
6,8 32 231
ocen
6,8 10 1 32231
4,9 11
ocen krytyków
Moonraker
powrót do forum filmu Moonraker

James Bond w tym filmie zrobił chyba wszystko! Walczył z ninją, pływał na gondoli, potem jechał poduszkowcem po mieście, uciekał kolejką górską a potem zjeżdżał po linie na łańcuchu, uciekał też na super motorówce a nawet walczył z wężem i w końcu poleciał w kosmos i to nie wszystko co zrobił bo na pewno już o czymś zapomniałem. No i oczywiście po raz kolejny walczył z "buźką" czyli tym typem z metalową szczęką.
Ogólnie to według mnie jest to najlepsza część przygód James'a Bonda gdyż dzieje się tu najwięcej akcji i wszystkie sceny były bardzo zróżnicowane, że film był wyjątkowo atrakcyjny. Podstępny naukowiec Drax planuje tajny lot w kosmos w swoich Moonrakerach i chce założyć kolonię ludzi w kosmosie i zniszczyć Ziemię. Ale Bond jak zwykle nie poddaje się i też leci potajemnie w kosmos w jednym z Moonrakerów. Zdecydowanie jest to odcinek, w którym jest najwięcej akcji i chyba dlatego mi się spodobał bo lubie filmy z kiczowatą i nierealną akcją.
Ogólnie film godny polecenia bo można nieźle się rozerwać oglądając go.

ocenił(a) film na 10
Axel

popieram jednak w mojej klasyfikacji jest na 2 miejscu. Zapomniałeś oczywiście dodać o kapitalnym początku Bond zostaje wypchnięty z samolotu bez spadachronu. Jest to jeden z najlepszy "początków" Bonda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones