PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806}
6,8 32 229
ocen
6,8 10 1 32229
4,9 11
ocen krytyków
Moonraker
powrót do forum filmu Moonraker

Ogladalem prawie wszystkie czesci Bonda, jednak tej w ogole nie znam. Troche sie jej obawiam- akcja podobno dzieje sie w kosmosie? Biorac pod uwage mozliwosci efektów specjalnych z lat 70-tych to troche sie boje. Przy okazji prosze zebysci wpisali najgorszego Bonda jakiego widzieliście. Dzieki wielki i pozdrawiam fanów Serii

ocenił(a) film na 8
bosky_2

Jak się boisz efektów specjalnych to może Bondy z Craigem ? Tam postawili na realizm ! A tak na poważnie to Moonraker jest bardzo fajnym Bondem aczkolwiek dużo w nim humoru ,nawet jak na Moore ale nie jest żle .

bradock

Z Craigiem to jednak nie do końca Bond, więc podziekuje:) Ogladałem prawie wszystkie cześci z Moorem poza tą- kazda bardzo mi sie podobała. Podejrzewam ze ta tez daje rade, widzac srednia na filmwebie. Troche nie wyobrazam sobie Bonda w kosmosie ale taka odmiana to tez moze byc zaletą:) Lubie poczucie humoru Moore'a. Świetny aktor. A jakie ten film ma minusy? To ze akcja dzieje sie w kosmosie to minus? Dzieki za odpowiedzi:) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
bosky_2

Akcja w kosmosie dzieje się dopiero pod samym końcem filmu ,może tak ostatnie 20 minut .Reszta to na ziemi .Dla mnie właśnie że akcja dzieje się w kosmosie to zaleta tego filmu ,coś nowego ,świeżego no i Bond pokazuje ze nawet w Kosmosie rządzi !!! Wiec śmiało możesz obejrzeć ,szczególnie jeśli lubisz Moore i jego humor ,w tym filmie jest najwiecej go ,to chyba najbardziej komediowy ,leki i rozrywkowy Bond jaki powstał !!!

bradock

Jasne że lubie Moore'a, super wesołe sa te Bondy z nim. Nawet w live and let die, który notabene miał być mroczny- Roger potrafił sobie pozartować z afroamerykanami w harlemie;) A z Moonrakerem myslalem ze cala akcja w kosmosie sie dzieje- coś jak piątek 13- ten odcinek, juz nie pamietam który- chyba X. Gdzie Jason zabijał w kosmosie ( moze to mnie zrazilo ;p )

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ecarcer

fajnie:) musze w koncu obejrzeć, dzięki za opinie ! :)

ecarcer

Święta racja ! To był przełom w kinie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
bosky_2

Każdego Bonda warto obejrzeć.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
bosky_2

Jak dla mnie jeden ze słabszych Bondów, ponieważ jest za dużo nierealnych scen żywcem z filmów fantasy. Chyba nikt nie uwierzy, że człowieka spadający z kilku kilometrów jest w stanie przeżyć. Albo te laserowe strzelanki w kosmosie. Film niezły, ale bez rewelacji.

ocenił(a) film na 10
sharkinator

wystarczy trochę ruszyć mózgownicą dodali takie rzeczy ponieważ technologia kosmiczna się rozwijała w latach 70 budowano wahadłowce które naprawdę wystartowały po raz pierwszy w 1981 roku a wcześniejszej w 1974 co miało premierę? wystarczy to połączyć marzenia ludzi o latających samochodach i innych technologiach rodem sf pozwalają na tworzenie fikcji tego typu a przede wszystkim to nie ma być realistyczny film to james bond który jest badassem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones