PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493476}

Morderca we mnie

The Killer Inside Me
6,0 7 012
ocen
6,0 10 1 7012
5,0 5
ocen krytyków
Morderca we mnie
powrót do forum filmu Morderca we mnie

Sceny z Jessicą zdecydowaną ozdobą filmu- zarówno początkowe jak i koncowe lanie to coś rzadko spotykanego... Całkiem niezła fabuła- pętla stopniowo zaciskała się na szyi mordercy, ku uciesze widza (na pewno mojej). Największym minusem jest słabe, kompletnie nielogiczne zakończenie- od kiedy to policja wypuszcza wielokrotnego mordercę na przepustkę, by ten mógł sobie jeszcze przed oficjalnym zamknięciem 'pobrykać' i kogoś zamordować... Jessica tak potwornie skatowana- wita swego oprawcę jak dawno niewidzianego ukochanego- każdy na jej miejscu zamówiłby miejsce w pierwszym rzędzie i z bananem na ustach (w jej przypadku banan byłby symboliczny) napawał się uczuciem zemsty... To mi się cholernie nie podobało, jak fakt co się z biedną Jessicą na końcu stało- wolałbym widzieć scenę wbijania głównego bohatera na pal, posmarowania miodem i wypuszczenia na niego 40-kilogramowego gniazda szerszeni azjatyckich i żeby ścierwo wyło, zdychało i darło mordę przez całe napisy, które bym specjalnie do tego wydłużył... 8/10 Na pewno nie był to zmarnowany czas!

ocenił(a) film na 8
krzychu418

EDIT:

" Jessica tak potwornie skatowana- wita swego oprawcę jak dawno niewidzianego ukochanego- każdy na jej miejscu zamówiłby miejsce w pierwszym rzędzie na egzekucji bydlaka i z bananem na ustach (w jej przypadku banan byłby symboliczny) napawał się uczuciem zemsty... "

ocenił(a) film na 8
krzychu418

A propo tego to się nazywa perwersja :) Niektórzy tak lubią i w filmie dobrze to pokazali :)

ocenił(a) film na 3
kowal1528

Perwersi lubią być katowani na śmierć? Bo ostatnia scena pokazywała, że jego ofiara nie miała nic przeciwko, żeby ją zabił skoro "ja nic im nie powiedziałam" - śmiechu warte ;)

ocenił(a) film na 8
Annvampire

Kolega do którego odnosiłem odpowiedź mówił o tym, że SPOILER Alba witała każdego dnia swojego oprawcę z uśmiechem chociaż ten się po prostu z nią kochał sposób perwersyjny :) Dla niego początek kiedy z dnia na dzień do niej przyjeżdżał uznał za śmieszny- niby irracjonalne zachowanie.
Tobie zaś chodzi o zakatowanie na śmierć a to już co innego:)

ocenił(a) film na 8
krzychu418

Zdecydowanie Hudson powinna grać rolę Alby, a Alba rolę Hudson ;/
Wdg mnie Hudson bardziej nadawała się na rolę zdziry, a Alba na "te jedną jedyną"

Zdecydowanie na plus za głównego bohatera, zagrał mistrzowsko, 8/10 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones