PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118922}

Mordercy są wśród nas

Die Mörder sind unter uns
6,3 171
ocen
6,3 10 1 171
Mordercy są wśród nas
powrót do forum filmu Mordercy są wśród nas

1) Film miał być kręcony w strefie amerykańskiej, ale alianci nie wyrazili na to zgody. Ostatecznie
nakręcono go we wschodniej strefie okupacyjnej Niemiec.

2) W pierwotnym scenariuszu dr Mertens zabija Brücknera. Nie wyrażono jednak zgody na takie
zakończenie, gdyż obawiano się, że zakończenie to nawoływać będzie do samodzielnego
wymierzana kary zbrodniarzom wojennym.

ocenił(a) film na 7
basia_com

Tak, i co ciekawe, na to zakończenie nie wyraził zgody cenzor w radzieckiej strefie okupacyjnej,

basia_com

Na przyszłość UKRYJ KOMENTARZ POD SPOILEREM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Astrox

Proszę nie krzyczeć, na co te nerwy. Komentarz zamieściłam bardzo bardzo dawno temu, nie było opcji ukrycia spojlerem, nie ma też opcji edycji komentarza. Poprosiłam moderatora o usunięcie mojego wpisu.

basia_com

Chyba byłem pod wpływem pisząc ten komentarz, także sry. Agresji za nim nie było, także nie ma się czym przejmować. ;) PS: Lepiej było poprosić o ukrycie spoilerem zamiast usunięcie. PS2: wątpię, żeby jakikolwiek moderator w ogóle przeczytał twój ticket. Od siebie, osobiście powiem, że nawet nie zamierzam zerkać pod jakim filmem piszemy, bo jak mówię, byłem pod wypływem i dzięki temu, to jeden z niewielu spoilerów, który natychmiast zniknął w mej niepamięci. To, plus fakt, że zacząłem od razu myśleć o napisaniu komentarza zamiast zastanawiać się nad skuchą, że znowu ktoś mi zaspoilerował fillm. All good sis ;)

Astrox

;) sam film raczej z tych, co zakończenie mino wszystko nie zaskakuje i jest dość oczywiste... tak więc spoiler, nie spoiler, oglądając wiemy jak to się skończy; też coś tak czuję, że nikt mojej prośby o usunięcie tego komentarza nie usłyszy ;)

basia_com

Tak przy okazji, co to za art na twoim profilowym?

Astrox

To "Zodiak" Alfonsa Muchy :D

basia_com

Dzięki! Pozdro! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones