PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472810}

Mordercza maszyna

Super Hybrid
3,5 1 199
ocen
3,5 10 1 1199
Mordercza maszyna
powrót do forum filmu Mordercza maszyna
pasazer997

Ja mimo wszystko spróbuje.. tym bardziej, że mam w jakości HD, wieczorkiem przypalić co nie co, zapuścić i może będzie fajnie.
Poza tym z czystej ciekawości obejrzę podróbę Christine. Książka należy do moich ulubionych, natomiast film wyszedł dużo gorzej od książki, ale też ma swój klimat i oryginalność i bynajmniej nie mam tu namyśli motywu samochodu który zabija gdyż prekursorem tych nie wielu filmów jest nie do końca udany The Car z 77r, mimo to to jeden z moich ulubionych filmów z dzieciństwa ;P

pasazer997

obejrzyj mimo negatywnych komentow.film kategorii b ale wiele gorszych widzialem.

spidermarx

Nie no oglądałem. Myślałem że kompletne dno ale jednak są gorsze.

pasazer997

niektorzy wala negatywne komentarze nie biorac pod uwage co ogladaja.nalezy wiedziec czego oczekiwac od filmu klasy b czy tez c.po co go porownywac z wielkimi produkcjami ? lubie wciagac takie gnioty z lamasem,seagalem czy tez lundgrenem.wiele tych syfow ma swoj urok i klimat :D no moze poza eaters(naprawde nie polecam).

spidermarx

w pełni się zgadzam.
jak ktoś pochodzi do takiego filmu myśląc że zobaczy w nim coś a'la Transformers to nie dziwota że tak komentują i oceniają.

ocenił(a) film na 1
janek273

niestety oceny dotyczą wszystkich filmów, nie ma podziału czy to film klasy a, b czy c .. a jak jest gniotem to trzeba go ocenić jako gniot i nie ważne czy grał w nim Di Caprio, Capone czy Zdzichu spod budki z piwem .. to samo tyczy się budżetu .. widziałem filmy niskobudżetowe, które są genialne a widziałem też filmy z wysokim budżetem, które są strasznymi gniotami ..

ps. Transformersów się nie spodziewałem ale zabójczy kleszcz skrzyżowany z ośmiornicą i ślimakiem to przesada w c..j :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones