PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746114}

Morderstwo w Orient Expressie

Murder on the Orient Express
6,5 126 719
ocen
6,5 10 1 126719
5,2 26
ocen krytyków
Morderstwo w Orient Expressie
powrót do forum filmu Morderstwo w Orient Expressie

Zaczynając od tego, że bardzo lubię Agathę Christie i według mnie jej kryminały są najlepsze, to ucieszyłem sie na kolejną ekranizację tej ksiązki. i tak sobie myślę, że gdyby zobaczyła go w takiej wersji to by od razu na zawał zeszła. Ten człowiek w ogóle się nie nadaje do tej roli. Nie kwestionuje jego umiejętności aktorskich ale każdy kto chociaż troche zna jej twórczość wie o czym mówie. Na jego sie nawet patrzeć nie da. Myślę ze ten film miałby spory potencjał gdyby nie głowny bohater...

ocenił(a) film na 5
zanedx2

A ja się zastanawiam po co 4 film? Pierwszy z 1974r był genialny, telewizyjny z Davidem Suchetem był super, z Moliną - porażka, więc pytam po co kolejna ekranizacja????

gabi_2

Widocznie twórcy tej części nie byli usatysfakcjonowani poprzednikami. Mi tak na 100% żadna ekranizacja nie przypadła do gustu ale najbliższa była ta z Lauren Bacall. Według mnie teraz robią coraz większe gówno i nie chce nawet myśleć jak będzie wyglądać kinematografia za te 20 lat...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones