PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740249}
5,7 21 495
ocen
5,7 10 1 21495
4,0 4
oceny krytyków
Morgan
powrót do forum filmu Morgan

Kate Mara to moim zdaniem główny atut filmu, mi kojarzyła się cały czas głównie z roli Zoe Barnes z House of Cards i również tu grała ostrą s...kę - ale miło było popatrzeć :). Co do samego filmu to podobał mi się, było kilka całkiem fajnych scen psychologicznych np. scena z doktorem ale też fajnie poprowadzone dialogi Lee Weathers, już w tym momencie można było się zacząć zastanawiać nad chłodnym opanowaniem głównej bohaterki i tym, że ma broń. Jej sprawność i bezwzględność zdradzały zakończenie. Jednak mimo to oceniam ten film dosyć wysoko bo lubię taki gatunek.

ocenił(a) film na 8
marcin_72

Zgadzam się z Tobą. Film choć przewidywalny jest dobry i jak na debiut Scott'a juniora daje nadzieję, że niedługo zobaczymy jeszcze lepsze jego filmy, tym bardziej, że ma się od kogo uczyć :) Po raz kolejny zaniżona ocena na forum nie pokrywa się z moją. To świadczy tylko o tym, że nie należy się nią kierować i co bodaj (niezależnie od filmów) najważniejsze w życiu to mieć swoje zdanie. Niestety w zdecydowanej większości oceniający to powiedzmy sobie szczerze...publiczność popcornowa, dla której im bardziej "migają" obrazki i im bardziej "dudni" tym lepiej. I nie chodzi mi wcale o obronę tego filmu. Prawdę mówiąc mam to gdzieś jak ktoś ocenia. Jednemu podoba się teściowa, a drugiemu jej córka. To kwestia gustu lub jego braku. Było tu bardzo dużo perełek, które przez takich pseudocenzorów zostały zmieszane z błotem. Mam już swoje lata i pomimo wieku cieszę się, że dorastałem w innych latach, kiedy jeszcze tak nie "migotało".Miłego oglądania , a raczej migotania...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones