PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107805}
5,5 34 074
oceny
5,5 10 1 34074
4,2 20
ocen krytyków
Mortal Kombat
powrót do forum filmu Mortal Kombat

Film zawiera postacie, historie, zwroty a nawet ruchy/kombosy opierające się na grach. Jest to solidny ukłon w stronę graczy i nie trafi do nikogo kto z grami nie miał związku więc nie dziwię się na niską średnią. Jednak jeżeli kiedykolwiek grałeś w Mortal Kombat a tym bardziej jeżeli jesteś fanem to koniecznie musisz obejrzeć.
Oczywiście onelinery, zawiła fabuła czy wymyślna choreografia walki dla przeciętnego widza będzie wydawać się głupia i na wyrost, lecz dla kogoś kto wie co stoi za "tymi głupotami" będzie się kręcić łezka w oku. Jedyne czego mi brakowało to oryginalnej wersji "Mortal Kombat Theme", wersja "techno" nie za bardzo mi pasowała jednak nie tyle narzekam na nią co na brak "tej najlepszej".
Najlepszy film z serii Mortal Kombat do tej pory i czekam na kolejne.

DonDaron

To prostackie niemające sensu gó*no nazywasz "zawiłą fabułą", a te 3 ciosy na krzyż "wymyślną choreografią"?! Jesteś ku*wa niepoważny i tyle w temacie. Znam markę od podstaw, a to ścierwo jest nacharaniem i wypróżnieniem się na markę jak i jej fanów!

Więcej napisałem tutaj:
https://www.filmweb.pl/film/Mortal+Kombat-2021-107805/discussion/ANALIZA+POR%C3% 93WNAWCZA,3233458

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones