PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107805}
5,5 34 018
ocen
5,5 10 1 34018
4,3 19
ocen krytyków
Mortal Kombat
powrót do forum filmu Mortal Kombat

Flawless Victory

ocenił(a) film na 10

Oglądałem stare części. Obejrzałem & tę. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Czuję lekki niedosyt. Ale z drugiej to dobrze bo przynajmniej brama do MK została otwarta. Film ogląda się super. Zapowiedź mnie urzekła, jak & sam film. Można z tego zrobić coś lepszego niż Avengers & to w dodatku dla dorosłych. Czułem się jak dziecko, które drugi raz spotyka bohaterów gry MK. Chociaż grałem w każdą część. Ten film to świetny początek to zrobienia czegoś co może być klasyką filmów na podstawie gier. Mam nadzieję, że nie będzie trzeba czekać na drugą część długo oraz, że będą jeszcze nowe postacie w następnej części oraz więcej fatality, krwi oraz brutalności. Bo tu widać, że efekty na wysokim poziomie a walki nawet nieprzekombinowane co jest rzadkością w filmach.

ocenił(a) film na 8
DanteDillinger

Dobrze, że Sub-Zero dostał aż tyle czasu. Walka ze Scorpionem świetna. Mogli trochę bardziej zrobić efektowniejsze maski, ale to detal.

ocenił(a) film na 3
DanteDillinger

"efekty na wysokim poziomie a walki nawet nieprzekombinowane co jest rzadkością w filmach" no dobrze i co poza tym jest takiego wspaniałego, że oceniles film na 10?

ocenił(a) film na 4
FanArtZone

10/10 dać temu to lekka kpina. Momentami przewijałem bo ich rozterki i dialogi były drętwe i ubogie. Tak samo gra aktorska nie jakoś super słaba ale tylko przeciętna max.
4/10(ujdzie) jest ok moim zdaniem xd

ocenił(a) film na 2
DanteDillinger

Polemizowałabym z efektami na wysokim poziomie. Owszem, może i Sub-Zero dawał radę, ale reszta efektów to takie średniaki.

ocenił(a) film na 7
DanteDillinger

Czemu piszesz "&" zamiast "i"? Wstrząs mózgu?

ocenił(a) film na 2
DanteDillinger

Na pewno chodzi o ten film?

ocenił(a) film na 5
DanteDillinger

No cóż ten film nawet nie był w jednym pomieszczeniu z poprzednim filmem, szczerze to rozczarowałem się bo najbardziej czekałem w tym roku właśnie na tę produkcję i szału nie ma.

ocenił(a) film na 7
krzysio6666

Nie przesadzajcie że był zły bo nie był. Świetny wstęp a potem raz przeciętnie a raz dobrze. Efekty jak cały film dobre ale nie wybitne spokojnie 6/10 a dla fanów serii i 7/10 nie jest wcale zawyżoną oceną. ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones