PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107805}
5,5 34 078
ocen
5,5 10 1 34078
4,2 20
ocen krytyków
Mortal Kombat
powrót do forum filmu Mortal Kombat

Wielki zawód

ocenił(a) film na 4

Niestety Mortal Kombat z 2021 roku jest filmem nieudanym. Po zwiastunach byłem dobrej myśli, wydawało się, że fani gry dostaną produkcję, która będzie dla nich prawdziwą ucztą, niestety stało się inaczej. Nie sądziłem, że to powiem, ale dużo bardziej podobał mi się Mortal z 1995 roku. Stara wersja, choć fabularnie mocno zżynała z "Wejścia smoka", ma ciekawszy scenariusz. Poza tym ten genialny soundtrack z 1995 roku po prostu robił miazgę. Aktorzy też lepsi w starym Mortalu, Lambert, Shou, Tagawa czy Ashby byli bardziej wyraziści. Nowy film ma oczywiście świetne efekty specjalne, ale montaż i przedstawienie walk jest bardzo chaotyczne, zawodzi na całej linii. Jedyny powód, dla którego warto obejrzeć nowego Mortala to Sub-Zero. Ta postać po prosu wymiata, ratuje cały film. Niestety po rewelacyjnych trailerach, które narobiły apetytu, otrzymaliśmy nieudany bardzo rozczarowujący film. Słaby scenariusz, słabi aktorzy (jedynie Sub-Zero i Scorpion nie zawiedli), beznadziejny soundtrack, kiepski montaż, chaos i słabe walki.Gdyby nie efekty specjalne i rewelacyjny Sub-Zero byłaby totalna tragedia, a tak jest po prostu słabo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones