PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849471}

Mosad

Ha'Mossad
4,8 506
ocen
4,8 10 1 506
Mosad
powrót do forum filmu Mosad

Zabawne jest to, że ogląda się nieźle. Oczywiście od realizacji wieje amatorką, FX zalatują sandałem, ale jest sporo naprawdę fajnych gagów (scena przy moście czy chwilę wcześniej w autobusie - czuję, że zdarzy się wypadek! Ma ktoś telefon?, akcja w więzieniu - nie przeszkadzać, sporo seksualnych aluzji, paski energii podczas walki jak w grze wideo). A co najbardziej mnie zdziwiło to to z jakim dystansem podchodzą do siebie izraelczycy - "Jesteś przyjacielem Izraela. I pozostaniesz nim dopóki dajesz nam pieniądze" czy "Tak jak Izrael obwiniasz świat o swoje warcholskie problemy!" To tylko dwa cytaty. Jeśli komuś odpowiada humor serwowany w Hot Shots!, Johnny English, filmach Mela Brooksa czy komediach z Leslie Nielsenem to tutaj się odnajdzie. Inni raczej nie mają tu czego szukać.

_illusion_

Mnie najbardziej spodobała się szuflada w garderobie, z czterema psami pasującymi do różnych kreacji. Przy tym wszystkim występ Tsahi Halevi'ego w roli nieudacznika ma drugie dno. Bo ten aktor wiele lat był członkiem wojskowych elitarnych formacji specjalnych.

ocenił(a) film na 6
bazant57

A to nie wiedziałem, dzięki za info. Aktorsko, o dziwo, nieźle wypadł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones