PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702277}

Motyl Still Alice

Still Alice
7,5 80 451
ocen
7,5 10 1 80451
6,4 17
ocen krytyków
Motyl Still Alice
powrót do forum filmu Motyl Still Alice

Superowy...

ocenił(a) film na 5

ciekaw jestem treści książki, której nie czytałem (nawet nie wiem czy wyszła po polsku) ale film jest po prostu porządnie zrealizowany. Moore jak zwykle na najwyższym poziomie! Końcowa piosenka również dodaje swój klimat:
https://www.youtube.com/watch?v=4qWpYpgJk-M
Godne polecenia kino!

ocenił(a) film na 8
dzyniu88

Książka Lisy Genowy"Motyl"polski tytuł

ocenił(a) film na 10
dzyniu88

Film ciekawy, interesujący ale jednocześnie smutny ,pokazuje jak okropną chorobą jest Alzheimer. Polecam przeczytać książkę , moim zdaniem w filmie nie pokazano wszystkiego; co tak naprawdę jest nie możliwe. Mam małą prośbę, czy mogłabyś podać tytuł tej piosenki, ponieważ po skopiowaniu linku wyświetla mi się błąd ;(

ocenił(a) film na 5
marlenamarczuk12

Tak dokładnie tytuł książki brzmi "Motyl" co zauważyłem po napisaniu posta, ale dzięki za czujność :)
Mógłbym podać i już to czynię tytuł piosenki: If i had a boat

dzyniu88

SUperowy, czyli ocena 5/10?

ocenił(a) film na 5
piczympoom

Tak, ponieważ moja skala ocen ma rozpiętość od 1-5...

dzyniu88

Jednak przyczynia się to do zaniżenia średniej filmu. Co za problem pomnożyc ocenę przez 2, by dostosowac ją do realiów portalu na którym głosujesz.

ocenił(a) film na 5
piczympoom

Już podobna debata toczy się do mojego wpisu do innego filmu. Od lat stosuję taką skalę. Zerknij sobie moje wpisy na forum przy filmie The Judge/Sędzia z 2014 roku, bo nie chce mi się powielać tej samej treści.

ocenił(a) film na 9
dzyniu88

Co byś nie pisał,zaniżasz ocenę filmu...

dzyniu88

A moja w pełni przemyślana ocena to 9/10-rewelacyjny.Oscar dla Moore za tę rolę,była świetna.

ocenił(a) film na 6
dzyniu88

Idiotyzm moim zdaniem. Skale od 1-5 możesz mieć sobie pisząc na kartce czy w zeszyciku, tutaj masz 1-10 więc się dostosuj. To nie jest Twój prywatny ranking, tutaj ludzie zerkają na oceny w celu wybrania filmu na który mogliby iść do kina czy sobie wypożyczyć.
Ale Ty będziesz miał argument, że to Twój prywatny ranking i masz gdzieś kto co zobaczy. Można i tak.
Jak by co to nic personalnego, moim zdaniem głupota po prostu.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
rudzik12

Może nie potrafi pomnożyć przez dwa i stąd ten problem? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones