PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122242}

Motyl i skafander

Le scaphandre et le papillon
7,6 62 519
ocen
7,6 10 1 62519
7,2 25
ocen krytyków
Motyl i skafander
powrót do forum filmu Motyl i skafander

Właśnie Motyl i skafander leci na TVP2 bez lektora i bez napisów.
Je3żeli jest to efekt zamierzony, to gratuluje pomysłu ;/

ocenił(a) film na 10
chemas

Ja mam lektora, wszystko działa pięknie.

chemas

przecież jest lektor.

ocenił(a) film na 8
chemas

bez lektora ? Właśnie i oglądam i jakoś cały czas jest... :O

ocenił(a) film na 10
cichaa

niektóre telewizory/dekodery mają opcje wyboru języka lektora i napisów, ale można tez tą opcje wyłączyć, czasem film zaczyna sie z juz wyłączonym lektorem, trzeba próbować

ocenił(a) film na 9
szlafrock

Hehe poradziłem sobie poprzez włączenie napisów dla niesłyszących w telegazecie, ale i tak dużą część filmu szlak trafił. Trzeba będzie przymierzyć się do oglądania kiedyś indziej na nowo. Pierwszy raz mam taką sytuację, tak jakby film poleciał w jakimś standarcie, którego mój telewizor nie obsługuje.

ocenił(a) film na 8
chemas

Trzeba było się francuskiego uczyc ;)

ocenił(a) film na 8
chemas

Ja byłabym szczęśliwa mogąc wyłączyć lektora, można spytać jaki konkretnie masz telewizor? :)

ocenił(a) film na 9
Madeleine_filmweb

Trilux, jeszcze daje radę :)
A jeśli chodzi o lektora to masz rację. Zdecydowanie wolę filmy z napisami, "nie psute" głosem lektora.

ocenił(a) film na 8
chemas

Muszę u siebie poszukać takiej opcji;)

ocenił(a) film na 9
Madeleine_filmweb

W telegazecie wybierz stronę 777

chemas

to chyba Twój telewizor stracił głos ;)

ocenił(a) film na 9
malinoweLego

Nie bądź takim mądralą

chemas

wyluzuj człowieku to tylko żart!

ocenił(a) film na 9
malinoweLego

Sorki. Wczoraj byłem wkurzony, bo się nastawiłem na oglądanie, a publiczna przez jakieś eksperymenta zepsuła mi wieczór.

chemas

Spoko, spróbuj może na necie sobie obejrzeć, na przykład na zalukaj albo kinomaniaku.

ocenił(a) film na 9
chemas

No ja niestety nie mam możliwości wyboru.

ocenił(a) film na 9
chemas

chemas, telewizja cydrowa umożliwia wybranie opcji zarówno dla AUDIO jak i NAPISÓW. Więc na 100% miałeś wyłączonego lektora w telewizorze. Kiedyś sam miałem taką sytuacje jak oglądałem mecz na EURO2012 kiedy to był angielski komentarz. Zdziwiłem się i przypomniałem ze majsterkowałem przy zmianach audio. Posiadam dekoder Cabletech

ocenił(a) film na 9
djadamus

Ja rozumiem, ale ja mam starego typu telewizor bez dekodera. A u nas jeszcze nie puszczają sygnału cyfrowego.

chemas

Wybór jest zawsze!

BTW wydaje mi się że dekoder można sobie zamontować w każdej chwili i to chyba nie jest zależne od puszczania się sygnału. Ja mam dekoder od pół roku mniej więcej mimo że mógłbym do tej pory odbierać zwykły sygnał analogowy.

ocenił(a) film na 9
rpd0

Nie rozumiesz. U mnie nie ma jeszcze sygnału cyfrowego. Do dekodera się przymierzam, bo tak czy siak muszę kupić, ale to nie o to chodzi.

chemas

Na UPC trzy ścieżki dźwiękowe, dwie z polskim lektorem stereo i jedna oryginalna DD 5.1, niestety brak napisów.

ocenił(a) film na 7
chemas

Napisy były chyba tyko dostępne przez telegazetę. Oryginał w wersji DD 5.1 a lektor w stereo.

ocenił(a) film na 9
bozo777

No i wszystko jasne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones