PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757450}
7,7 3 795
ocen
7,7 10 1 3795
6,2 9
ocen krytyków
Mr. Gaga
powrót do forum filmu Mr. Gaga

gdzie obejrzeć?

ocenił(a) film na 8

Czy ktoś wie gdzie można w internecie obejrzeć film?

ocenił(a) film na 8
kozdrass

zostanie wydany w tym roku w kinach i zostanie wydany przez gutek film.

ocenił(a) film na 10
kubananon_k

10.12 we Wrocławiu :)

ocenił(a) film na 8
kozdrass

podpinam się - gdzie mogę obejrzeć ten film? nic nie mogę znaleźć w internecie dostępnego boez kont, resjestracji itd

ocenił(a) film na 9
madlensalsa

można obejrzeć na przykład w Szczecinie w kinie "Pionier"

madlensalsa

Jeżeli takie filmy mają być sprowadzane do Polski, to musimy na nie chodzić do kina. Na Internecie to możesz sobie oglądnąć The Avengers.

ocenił(a) film na 8
artus

Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że film nie wszedł do Polskich kin. Myślałam, że już jest możliwość zobaczenia go w internecie, a to nie znaczy ZA DARMO, bo może nie wiesz, ale są strony gdzie można zapłacić za obejrzenie filmu. Po prostu bardzo chciałam go obejrzeć tego dnia jak tylko się o nim dowiedziałam, stąd najszybszym rozwiązaniem było szukanie go w internecie.

ocenił(a) film na 8
kozdrass

Prosto, w prawo, schodami na drugie piętro, pytać o Pana Zdziśka.

kozdrass

Wejdzie do kin 10 marca. Mają rozmach.... :)

liliou

Wejdzie do kin OD 10 marca, czy TYLKO 10 marca? Bo jak szukałem informacji w Internecie to widzę że będzie tylko w Multikinach wyświetlany (szkoda, bo mam unlimited w Cinema city :/), i jest tylko jeden seans w czwartek o 19:00. Ktoś ma może jakieś dodatkowe informacje?

użytkownik usunięty
MJanek

W Poznaniu w Muzie można obejrzeć. ;)

Dzięki za informację. Co prawda do Poznania z Katowic na film nie pojadę, ale w takim razie jest nadzieja że w jakimś lokalnym studyjnym też będą go grać ;)

ocenił(a) film na 9
MJanek

http://www.filmowa.net/content/1831.html?view=event W Katowicach w Światowidzie leci :) Ja byłam dzisiaj i polecam! :D

ocenił(a) film na 10
kozdrass

Można go obojrzeć w kinie Muranów w Warszawie :)

kozdrass

W kioskach jako dodatek do czasopisma GALA można dvd dostać:
https://kiosk.ruch.com.pl/products/gala-288209-1-1-18

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones