PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269102}
7,4 145 684
oceny
7,4 10 1 145684
5,8 14
ocen krytyków
Mr. Nobody
powrót do forum filmu Mr. Nobody

Mocne refleksje przeplatane z przynudzającymi wstawkami. Fabularnie podobny do Donniego Darko czy Efektu Motyla. Zauważyłem także pewną wizualną inspirację Ubikiem Dicka
(sceny rozkładu otaczającej "rzeczywistości" bohatera).
Szkoda tylko, że reżyser wszystko pod koniec wyjaśnił, nie zostawiając nic łakomej wyobraźni widza. Dlatego jedynie 7/10.

ocenił(a) film na 7
cubensis

obejrzałam film wczoraj w nocy i wciąż się zastanawiam nad jego oceną. dla mnie był zbyt chaotyczny, co nie znaczy, że zły. próbuję sobie poukładać w głowie jego sens i ciekawi mnie, jakie jest, wg Ciebie, proste wyjaśnienie reżysera?

ocenił(a) film na 9
Ink_85

Chodzi poprostu o to, że cała akcja dzieje się w głowie małego chłopca, który rozważa różne konsekwencje nacięższego wyboru w jego życiu. Pod koniec zostało to rzeczywiście dośc jasno powiedziane, ale bez tego film można by było interpretować na zbyt wiele różnych sposobów. A i tak po zakończeniu zostawia szerokie pole do interpretacji.

ocenił(a) film na 10
cubensis

Niektóre elementy podobne do Doktora Who. Takie jak zapis transkrypcji, a potem oglądanie tego, albo też użycie nazwy Nowy Nowy York. To elementy z 10 doktora.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones