PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228292}

Mroźne piekło

Nam-geuk-il-gi
5,8 549
ocen
5,8 10 1 549
Mroźne piekło
powrót do forum filmu Mroźne piekło

To Horror!

ocenił(a) film na 6

W filmie mamy do czynienia z jakimiś nadprzyrodzonymi mocami. Film czym bliżej końca tym bardziej pogmatwany i ciężko wymyśleć spójną interpretację. Nie jest to dramat o wyprawie na biegun niedostepnosci tylko horror osadzony na antarktydzie. Zawiodłem się. 4/10

ocenił(a) film na 6
MakoR

Zgadzam się z twoja opinią . Chociaż ogólnie klimat całkiem niezły, do samego końca jednak czekałem na jakieś niezwykłe wydarzenie a tu nic :(
6/10 za klimat

ocenił(a) film na 1
MakoR

No tak to horror, kupiłem to w kolekcji "świat horrorów" i się bardzo zawiodłem. Zgadzam się z tym co napisałeś w prawie w 100%. Oceniłem ten film na 1, gdyż jest strasznie bezsensowny i tam "MOC"... to jakiś żart

użytkownik usunięty
miki_pn

To nie jest horror tylko Polscy wydawcy wcisnęli taki obraz do tej półki by ludzie kupili film bo horrory najczęściej kupują ludzie. Nawet zmienili okładkę o motyw Krwi na goglach by zachęcić. Żenada, film jest bardzo inteligentnie poprowadzony, lecz nie jako horror a Thriller Psychologiczny z elementami grozy. Bardziej nawet był bym skłonny powiedzieć, że to dramat z elementami grozy i para psychologicznych motywów. Film nie dla wszystkich to na pewno, trzeba naprawdę chcieć zrozumieć przesłania jakie niesie film by się obraz podobał
moje 8/10

Na tym ten film polega ,że nie widz sam ma sobie odpowiedzieć,czy były jakieś paranormalne wpływy czy zbiegi okoliczności i złudzenia ,wyniszczonych fizycznie i psychicznie ludzi. A końcówka miażdży ,filmowi dałem 10/10 bo pamiętam ,ze doskonale mi się go oglądało i pozostawił po sobie odczucie ,a to jest coś. Zakończenie przytłacza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones