PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682230}

Mroczna dolina

Das Finstere Tal
6,6 3 508
ocen
6,6 10 1 3508
Mroczna dolina
powrót do forum filmu Mroczna dolina

Film dziwny i nudny, nie polecam, ja straciłem godzinę życia na to coś. Wjeżdża do miasta dziany kowboj z dwoma końmi i spoko nic mu się nie dzieje jest przyjęty z gościną a gdyby to była rzeczywistość to by odrazu został załatwiony i ograbiony. Jeden gościu poszedł pod górę po drzewo i spadł zabity i nie wiadomo co i jak to się stało. Wszyscy mają jakąś fazę odnośnie śniegu bo jak spadnie to masakra, tak śnieg jest tutaj czarnym charakterem haha. Najbardziej mnie rozwaliło jak wszedł dziany kowboj z giwerą do kościoła (myślałem po to żeby odstrzelić księdza) a on z tekstem: chce się wyspowiadać haha no ludzie to jest parodia westernów i żenada, nie polecam !!

HardkorX

On zabija księdza w tym kościele. Podczas spowiedzi wyjaśnia o co chodzi w tym filmie.

Savant1

aha to muszę dokończyć ale tak mnie nosiło i wynudziło, że nie wytrzymałem

ocenił(a) film na 10
HardkorX

A ten śnieg tak demonizują, bo jak już spadnie, to nikt nie da rady opuścić wioski. Najzwyczajniej w świecie go ostrzegają, że będzie w pułapce. Chyba nie do końca zrozumiałeś ten film.

No i to nie jest western. Jedyne co ma wspólnego z westernem, to czasy, w których dzieje się akcja i to, że bohater jest z Ameryki. Nie oglądałem nigdy westernu Austrii.

ocenił(a) film na 7
dudus_86

Zawsze jest kiedyś pierwszy raz. Do rodziny twórców łesternów dołączyli i Austriacy, i to z zupełnie niezłym skutkiem no i brawo dla nich - bardzo mroczny film, trzyma klimat - 7/10 !!!

HardkorX

film trzyma klimat, zdjęcia są super 10/10 muzyka 9/10, główny bohater 9,5/10 gdyby nie banalny scenariusz który mogłem przewidzieć już po obejrzeniu 1/4 filmu to film dostałby ode mnie 9/10 albo i 10/10.

MateuszAdrianLudwik

ojeju jeju Panie Mateuszu Adrianie Ludwiku skąd taki zachwyt ? wnioskuję, że chyba mało filmów Pan widział haha

HardkorX

Całkiem niezły film,o wiele lepiej mi siego oglądało od tegorocznych nominacji oskarowych .Miło mnie zaskoczył i oceniam na 6-7 .Mroczny klimat ,mało gadania a emocje wyrażane są mimiką i ujęciami filmowymi(scena walki z synami starego satrapy jest naprawdę baaardzo dobra)Głowny bohater nie wiem czemu kojarzy mi sie z Di Caprio ;p.Ogólnie fajna pozycja więc nie rozumiem hejtów na nią .Film jest dla mnie interesujący w swej kategorii i polecam obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones