PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682230}

Mroczna dolina

Das Finstere Tal
6,6 3 510
ocen
6,6 10 1 3510
Mroczna dolina
powrót do forum filmu Mroczna dolina

przereklamowany

ocenił(a) film na 5

w kategorii western ad 2014 zdecydowanie bardziej polecam The Salvation

ocenił(a) film na 8
miko1980

To ja dla równowagi napiszę, że też widziałam oba i Mroczna dolina zdecydowanie lepsza, chociaż The Salvation też można obejrzeć ;)

ocenił(a) film na 5
aga7765

spoko, kwestia gustu ;) pzdr

aga7765

W obu filmach pierwsza godzina (w Mrocznej Dolinie prawie półtorej) robią klimat i film, niestety ja byłem w obu równie mocno rozczarowany końcową rozgrywką. Szczerze mówiąc nie rozumiem ochów i achów, jako typowy western z motywem samotnej zemsty film byłby lepszy, gdyby niektóre zbędne fragmenty wyrzucić i poprowadzić lepiej finał. Motyw z tym, że gość planujący tę zemstę przez całe życie, poszedł sobie w kimono tuż przed wcieleniem jej w życie i dał się złapać, to już kompletny idiotyzm. Pomijając już fakt, że nie schowałby się w opuszczonej chatce w górach gdzie mieszka kilkadziesiąt osób, bo przecież wszystkie takie kryjówki muszą tam być powszechnie znane. Można by tak długo wymieniać. Strzelanina do d..., podobnie jak w The Salvation. Gdyby nieco nad tym filmem popracować, może byłoby 6,5, a tak to niestety, nastawiałem się po opiniach na forum na coś znacznie lepszego. I bardziej oryginalnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones