PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37647}

Mroczna połowa

The Dark Half
6,0 2 287
ocen
6,0 10 1 2287
Mroczna połowa
powrót do forum filmu Mroczna połowa

6/10

ocenił(a) film na 6

Słabe 6, końcówka trzeba przyznać efektowna i za to 6. Ogólnie momentami przestoje akcji, ale muzyka bardzo dobra. Muszę jeszcze sięgnąć po książkę bo zapewne jest lepsza od filmu.

ocenił(a) film na 6
Normaden

Szczerze - tak to jest z ksiązkami Kinga że ich ekranizacje nie mogą się równać w żaden sposób z książkami... Obiecywałem sobie więcej po tym filmie, a nie czytałem powieści, pierwsza godzina wciągająca, druga nużąca, film ma sporo nieścisłości i banalnych pomyłek jednak muzyka fakt jest dobra do tego aktorzy też ujdą moja ocenka to 6 i więcej nie dam, film mnie rozczarował.

Kempy235

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

ocenił(a) film na 5
Normaden

Muszę się podpisać pod tą wypowiedzią, z tym że dla mnie jest to słabe 5. Rzeczywiście, gdyby nie końcówka byłoby znacznie gorzej.

astat_2

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

ocenił(a) film na 6
Normaden

zgadzam się. Zakończenie zdecydowanie najlepsze z całego filmu i dla niego samego warto obejrzeć ten film Przyznam się szczerze, że książka też mnie zbytnio nie wciągnęła.

Aguleczek94

A co to za zakończenie? Główny bohater pójdzie siedzieć, bo nie ma alibi na część morderstw.

Normaden

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones