PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37647}

Mroczna połowa

The Dark Half
6,0 2 284
oceny
6,0 10 1 2284
Mroczna połowa
powrót do forum filmu Mroczna połowa

...filmik na poczatku troszczeke przynudawy,nie bede komentowac specyfiki filmow na podstawie ksiezek stephana kinga bo sa one napewno od reszty horrorow...moze lepiej czytaloby sie ksiazke:)

ocenił(a) film na 3
louise

Niestety, ale większość ekranizacji Kinga to szmiry. Ten film potwierdza moją tezę.
Nie dość, że nudny to w zasadzie gdzieś po pół godziny doskonale można domyślić się końcówki.
I gdzie tu zaskakująca końcówka mistrza grozy?
Nie polecam 3/10

ocenił(a) film na 3
stasiuvino

Czytałem książkę i gdybym nie znał tytułu filmu to ciężko by było się domyślić, że to właśnie ekranizacja tego horroru (co jak co ale też nie zbyt dobrego). Tyle rzeczy zostało zmienionych, że aż człowiek denerwuje się oglądając niektóre sceny i myśli "co jest... przecież to nie tak". Wiele, moim zdaniem ważniejszych wątków zostało pominiętych lub została zmieniona kolejność wydarzeń. Jestem właśnie w drugiej połowie filmu i oglądam go drugi dzień i to na siłę ale tylko dlatego, że postanowiłem przeczytać książki Kinga, które dostanę w bibliotekach w moim mieści a później oglądnąć ich filmowe adaptacje. Nie polecam i tak... 3/10

umcs

madrosci gimbusa, czyli dyrdymały pustej pały.

stasiuvino

madrosci gimbusa, czyli dyrdymały pustej pały.

louise

madrosci gimbusa, czyli dyrdymały pustej pały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones