PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37647}

Mroczna połowa

The Dark Half
6,0 2 284
oceny
6,0 10 1 2284
Mroczna połowa
powrót do forum filmu Mroczna połowa

chyba jedna z najwierniejszych ekranizacji książki Kinga z popisową szarżą Huttona i nie najgorszymi jak na owe czasy efektami. i to tyle jeśli chodzi o plusy. a reszta beztrosko wypełnia bezmiar minusów sprawiając, że znowu mamy do czynienia z mułem i zgniłymi wodorostami. a już ostatnia scena ze stadem wściekłych wróbli to dla mnie czołówka filmowego kuriozum...
omijać szerokim łukiem!

tisoc

Nie większe kuriozum od "Ptaków" Hitchcocka.

JackHolborn

tylko wiesz o Ptakach mówi się jako o klasyku
mroczną połowę trudno klasykiem nazwać

tisoc

To zależy, jaką rangę dadzą filmowi krytycy filmowi.

JackHolborn

ale ranga nie bierze się z kosmosu.......

tisoc

tisoc, a czy ty wiesz, że istnieje coś takiego jak spojler?

Shadow_dawnego_ggggggg

znaczy rozumiem że zarzucasz mi spojlerowanie, a w którym to momencie mojej wypowiedzi pojawiła się informacja o szczegółach zakończenia bądź ważnego zwrotu akcji?

tisoc

no, no, tisoc, wreszcie się odezwałeś
Omijać szerokim łukiem to trzeba ciebie
,,a już ostatnia scena ze stadem wściekłych wróbli to dla mnie czołówka filmowego kuriozum" - dokładnie, to ci zarzucam - spojlerowanie

Shadow_dawnego_ggggggg

a w jakiż to sposób ta informacja zdradziła ci zakończenie tego nieszczęsnego filmu?

tisoc

uwarzam że: NIE WAŻNE CZY INFORMACJA NA TEMAT OSTATNICH SCEN COŚ UJAWNIA O FABULE, WAŻNE ŻE TO OSTATNIE SCENY. Powinieneś napisać: ,,a już ostatnia scena (...) to dla mnie czołówka filmowego kuriozum...". I byłoby - jak dla mnie - wszystko w porządku...

Shadow_dawnego_ggggggg

otóż bardzo ważne bo na tym właśnie polega spojler, że pojawiła się informacja o szczegółach zakończenia bądź ważnego zwrotu akcji. u mnie tak informacja się nie pojawiła w żadnym momencie więc twój zarzut dot. spojlerowania jest wyssany z małego palca u twojej stopy.

tisoc

Dobra, tisoc niech ci będzie.
ale co ty możesz wyssac z 21 palca, to ja się boję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones