PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637790}

Mroczna prawda

The Truth
5,5 2 600
ocen
5,5 10 1 2600
Mroczna prawda
powrót do forum filmu Mroczna prawda

Naprawdę mi się spodobał. Na pewno dużą wartością tego filmu jest to jak gra Garcia, ale także konwencja jego postaci. FW jest tutaj pewnego rodzaju tłem/dodatkiem ale zauważalnym i mającym swoją wartość. Bardzo ciekawa jest także gra DKU i transformacja etyczna jej postaci. Dobra jest także ta historia - pazerność korporacji (ale nie amerykańskiej tylko kanadyjskiej!?), przetwarzanie zasobów naturalnych na monetarne (pierwowzór bondowskiego QoS?) i bezwzględna pogoń za zyskiem. Ogólnie film z klimatem, przesłaniem i charakterem.

Gregory_deVar

Tego samego roku Garcia i Longoria spotkali się na planie innego filmu:-) Zresztą i tutaj, i tam wystąpił motyw, że chce on wziąć kasę by zabezpieczyć życie swojego dziecka.

ocenił(a) film na 6
Gregory_deVar

Według mnie gra aktorska akurat nie powala, ale też nie jest bardzo męcząca. Co do filmu.. takie rzeczy się niestety dzieją na świecie. Jeden z moich klientów opowiadał jak to kopał studnie w Afryce dla miejscowej ludności, tylko po to, by ją zatruć, żeby tubylcy się przenieśli gdzie indziej. Oficjalnie- starali się pomóc ludziom, a tak na prawdę powód był zupełnie inny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones