PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723883}

Mroczna tajemnica

The Intruders
5,1 2 035
ocen
5,1 10 1 2035
Mroczna tajemnica
powrót do forum filmu Mroczna tajemnica

..dodatkowego pokoju w swoim domu. A tak to wszystko przeciętne, poza logiką, której zupełnie brak

ocenił(a) film na 3
LukaszP1982

Niby zauważył , na początku filmu, patrząc na plan domu. Ale to nic nie zmienia. Film przeciętny , by nie powiedzieć słaby.

ocenił(a) film na 4
tom39

Racja, mój błąd. A swoją drogą to ciekawość by mnie zżarła, gdybym miał w domu dodatkowy pokój za ścianą z desek :) Oni nawet nie sprawdzili.

ocenił(a) film na 3
LukaszP1982

Dokładnie, nie ma co analizować. Ja pierwsze co bym zrobił to razem z córką ( ostatecznie chce mieć z nią dobry kontakt ) pomyszkowałbym w jakimś tajemniczym pokoju , poszukał skarbów itd. A tutaj... No kicha.Albo Tom Sizemore - po co on tam zagrał ? nie ma co za co żyć ? :-)

ocenił(a) film na 4
tom39

Ja już dawno przestałem się zastanawiać po co powstał taki czy inny film, dlaczego w jakimś chłamie zagrał dobry aktor, itp. Lepiej nie mieć złudzeń, że filmy powstają w imię wyższych artystycznych celów. Owszem, muszą się podobać, ale tylko po to, by wyciągnąć od nas kasę.. Ależ ja mam cyniczne podejście :D

ocenił(a) film na 3
LukaszP1982

Słuszne podejście, panie Łukaszu

użytkownik usunięty
LukaszP1982

Jezeli chcialbys obejrzec inny film z dodatkowym lokatorem za sciana, polecam
http://www.filmweb.pl/film/Housebound-2014-710839

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones