PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238663}

Mroczne godziny

The Dark Hours
5,9 2 738
ocen
5,9 10 1 2738
Mroczne godziny
powrót do forum filmu Mroczne godziny

3/10 film klasy B.

ocenił(a) film na 3

Opisac go mozna bardzo krotko; przewidywalny i nudny,dodatkowo zdjecia bardzo nieudane i słaba gra aktorska.Ocena ktorą posiada 6.6 jest zdecydowanie za wysoka.

tofik13pl

Czarny humor w najgorszym wydaniu .Film zupełnie nieprzewidywalny z możliwością wielu interpretacji ,dobrymi zdjęciami ,bardzo dobrą grą głównych bohaterów nie mówiąc o innych zaletach filmu wartego obiektywnie minimum 6 . Niektórzy widzowie mają percepcje postrzegania i zrozumienia filmów klasy D .

ocenił(a) film na 3
soulheart

"Dziwna wypowiedz.Dwuznaczna hmmm może niejednoznaczna raz cyt"humor w najgorszym wydaniu" a później cyt"dobrymi zdjęciami ,bardzo dobrą grą głównych bohaterów nie mówiąc o innych zaletach filmu wartego obiektywnie minimum 6"Według mnie nota 6 to dobry film a nawet bardzo,wart polecenia i czasu.Mroczne godziny nie zaliczam do tego przedziału,wiele mu brakuje,ojjj wiele.

tofik13pl

Tobie też bardzo wiele brakuje do bardziej obiektywnej oceny tego filmu .Ocena 3 to twoje subiektywne widzimisię co w filmach ma być ,abyś raczył dać więcej punktów .Ten twój wpis o nieudanych zdjęciach i słabej grze aktorów to przykład twoich osobistych negatywnych odczuć nie mających wiele wspólnego z obiektywnym ocenianiem ,może kiedyś to zrozumiesz z czasem .

ocenił(a) film na 3
soulheart

Po pierwsze - brak Ci argumentów i zaczynasz obrażać a nawet mnie nie znasz.Nie znoszę takich ludzi.Kłapiesz dziobem na innych a lepiej popatrz w lustro.
Po drugie - może jednak tego z czasem nie zrozumie,jak coś jest denne to zawsze będzie.Może jak dorośniesz to zrozumiesz.

tofik13pl

W przeciwieństwie do takich jak ty potrafię bardziej obiektywnie oceniać filmy i jak nie mam nic do powiedzenia to nonsensów nie piszę .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones