PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727187}

Mroczne umysły

The Darkest Minds
6,2 15 048
ocen
6,2 10 1 15048
Mroczne umysły
powrót do forum filmu Mroczne umysły

Czy....?

ocenił(a) film na 10

Zastanawia mnie czy będzie nakręcona kolejna część ? Jeśli ktoś będzie miał takie informacje dajcie znać :P ;)

doris18doritta

Decyzji oficjalnej nie ma aczkolwiek obstawiam, że nie powstanie. Film miał budżet 34 miliony $ a zarobił na siebie poki co ok. 30 milionów $. Dodatkowo zbiera bardzo słabe recenzje. Można łatwo wywnioskować, że wytwórnia zaryzykuje i stworzy sequel albo da sobie spokój. Film oglądało się dosyc przyjemnie wiec licze na to, ze sequel powstanie mimo wszystko.

ocenił(a) film na 8
doris18doritta

A ja myślę, że będzie. Ogólnie nie wiem skąd ta ocena na filmwebie, ale film jest bardzo dobrym odwzorowaniem książki (mimo pewnych odstępstw ale nie czepiam się za bardzo) i ogólnie opinie są całkiem pozytywne- lekki film nie tylko dla nastolatek itd. Czytałam książkę z 5 lat temu, jeszcze w gimnazjum, i czekam na kolejne części :D

ocenił(a) film na 2
alutkap

Pewne odstępstwa? Poza głównym wątkiem wszystko zostało pominięte. Ale jestem wstanie zrozumieć Twoją opinię w zwiazku z tym, że czytałaś książkę 5 lat temu :)

ocenił(a) film na 8
Magda_eM_

oj tam czepiata się

ocenił(a) film na 5
alutkap

No i co z tego że jest bardzo dobrym odwzorowaniem książki, skoro jest do bólu przewidywalny i nudny? Ekranizacje książek mają to do siebie że powinny być zrozumiałe i przyswajalne dla widzów, którzy książki nie czytali. Serio,dawno tak nie dłużyły mi się dwie godziny jak podczas oglądania tego filmu.

ocenił(a) film na 9
doris18doritta

ja jestem na 100 procent pewna, że będzie bo inaczej by się nie skończyło w tak dziwnym momencie.

ocenił(a) film na 10
h_sa_filmweb

Zdarzało się nie jednokrotnie że filmy zapowiadające jakąś kontynuację nie powstawały ze względu na finanse

ocenił(a) film na 9
Lucynka_Forever

no też prawda biorąc pod uwagę także niskie oceny widzów

ocenił(a) film na 6
h_sa_filmweb

Witam czy ktoś znalazł informacje na ten temat?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones