PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727187}

Mroczne umysły

The Darkest Minds
6,2 15 048
ocen
6,2 10 1 15048
Mroczne umysły
powrót do forum filmu Mroczne umysły

Może wychodzę teraz na ignoranta, ale ile można robić filmów tego typu ? Kolejny raz mamy jakąś segregacje ludzi(w tym wypadku dzieci), wszystko to jakiś projekt rządu, a nasz protagonista będzie dążyć do buntu poznając przy tym miłość swojego życia. Ciekawe ile ten film zarobi

Daven___

Na szczęście zbyt mało by to kontynuować.

ocenił(a) film na 3
piczympoom

miejmy nadzieję...

ocenił(a) film na 5
Daven___

Też miałam takie odczucia, jeszcze Więzień labiryntu i The Thinning. :D

jrock

Co jak co, ale Maze Runner jeszcze coś sobą reprezentuje... jest chyba najlepszy z tych wszystkich Zmierzchów, Grayów, Zbuntowanych i całej reszty. Co nie znaczy, że jest jakoś specjalnie dobry...

użytkownik usunięty
Daven___

Dokłdanie to samo. Też zostaje liderką, też łapa w górę na pozdrowienie. Tym razem tylko paluchów nie całuje i nie ma kosogłosa we włosach. I znów, był potencjał dla scenariusza, wyszła kiszka dla dzieciaków.

Daven___

niestety ale patrząc po opisie filmu- ten mnie odstraszył
dodaję iksdeka
xd

ocenił(a) film na 3
Daven___

ten film jest znacznie słabszy od Igrzysk, Labiryntu i co tam jeszcze było...
kiczowaty koszmarek... i stracony czas

Daven___

Jak czytam o "grupie nastolatków walczących z rządem" to już wiem że trafiłem na niewłaściwe miejsce w internecie.

ocenił(a) film na 2
Daven___

Budżet filmu wyniósł $34'000'000, w USA zarobił $12'695'691, na świecie ogółem $24'420'461, czyli razem $37'116'152, czyli zarobił 3'116'152. Ale chociaż się zwróciło.

Daven___

Co to za spaczone myślenie? Ktoś ci każe oglądac młodzieżowe filmy? I czy wszystkie filmy są robione pod ciebie? Ja nie oglądam przyrodniczych czy dokumentów, ale nie narzekam, że istnieją i mają swoją grupę odbiorców. Narzekasz na młodzieżowe filmy a przejawiasz dziecinne i niedojrzałe myślenie, jakie to żenujące wchodzić w komentarze i widzieć takie fikołki intelektualne xDD

Kleotin

W ciągu 5 lat przestałem oglądać teendramy, bo najwidoczniej przestały się wreszcie sprzedawać i teraz wychodzi ich mniej. Za to Wednesday była dobrym przykładem jak można zrobić coś nowego w typ typie gatunku filmów/seriali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones