PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870124}

Mroczne zaklęcie

Privorot. Chernoe venchanie
4,8 331
ocen
4,8 10 1 331
Mroczne zaklęcie
powrót do forum filmu Mroczne zaklęcie

Nudny

ocenił(a) film na 4

Skusiłem się, bo był również w kategorii fantasy, a Rosjanie radzą sobie dobrze w tym gatunku. Ale to słabiutki horrorek i tyle. Oceniłem na 4 czyli jak chce filmweb - ujdzie. Ale powinien być dopisek "od biedy".

tuuupac

Paranormalia są, śmierć nie jest końcem

ocenił(a) film na 4
AlexRener

Wiem

AlexRener

Śmierć jest początkiem rozkładu zwłok//.

Dist_Iler

Śmierć jest początkiem życia osobnika, który zmarł. Pogódź się z twardą prawdą. Nawet nie próbuj kwestionować. ;)

Dist_Iler

Nie ma żadnej nicości po śmierci tylko jest życie beka z ciebie ateuszu.

Dist_Iler

Śmierć jest początkiem życia po śmierci. Nie dla robaków tylko dla ciebie.

Dist_Iler

To udowodnij swoje zabobony.

Dist_Iler

Śmierć jest początkiem życia po śmierci//.

Dist_Iler

Musisz się z tym zwyczajnie pogodzić.

Dist_Iler

Cieszę się, że całkowicie obaliłem twój światopogląd. To była pestka.

Dist_Iler

Najlepsze, że Ty doskonale wiesz o życiu po śmierci tylko oszukujesz sam siebie.

Dist_Iler

Nie wiesz czy jest życie po śmierci czy nie.

Dist_Iler

Twoja irracjonalna ocena filmu "Przeczucie", który mówi fakty o duchach i życiu po śmierci pokazuje Twój poziom intelektualny. Nie muszę mówić, że na niskim poziomie. Cieszę się, że ciągle potwierdzasz moją wygraną. Następnym razem prosiłbym Cię o niewprowadzenie ŚWIADOMIE innych ludzi w błąd czyli w kłamstwa, własne spekulacje, okej? Dzięki. To miłej nocy przyjacielu. :V

AlexRener

Puki mój przyjacielu ktoś nie udowodni tych twoich wierzeń, będą to brednie i zabobony dla naiwnych i podatnych na religijne pierdoły. I nie spinaj się, jak plandeka na żuku

Dist_Iler

Moze masz 100 procent racji. Ale bądźmy przyjaciółmi

AlexRener

Jak dla mnie możesz se wierzyć w jednorożce,wróżki i co tylko chcesz, lecz twoja wiara nie zmieni faktów.

Dist_Iler

Fakty są możliwie jakie mówię to nie są brednie. Biorę leki od psychiatry i będę się spinał bo ja czuję w kościach jak może być. Jesteś moim przyjacielem i zobaczymy się w drugim świecie lub w nicości zobaczymy się. Najlepszego.

AlexRener

Świetny argument na poparcie swojej tezy "Fakty są możliwie jakie mówię to nie są brednie" lub" bo ja czuję w kościach jak może być". Nie będę dyskutował z tak silną argumentacją. Zdrówka życzę.

Dist_Iler

Pan Bóg mnie kocha. Radości życzę.

AlexRener

Pewien ktoś kiedyś chciał mieć rower, poprosił Boga o rower, ale wiedział że Bóg go kocha, i że to tak nie działa,więc ukradł rower i poprosił swego Boga o wybaczenie.

Dist_Iler

Ja nie muszę nikogo prosić. Świat jest okrutny to mało powiedziane ale chcę znaczyć i żeby każdy znaczył więcej niż kawałek smakowitego mięsa. Widzę symbol ateizmu w Twoim awatarze. Każdy zmaga się z rzeczywistością inaczej, nie powinniśmy być swoimi wrogami. Każdy ma prawo myśleć co chce. To nie kwestia średniowiecza, ciemnych wieków czy 21 czy 22 wieku. Niektórzy mówią, że "Brown Age is gone". Ale pragnienia ludzi są te same co tamtych, z tym, że dziś trzeba leczyć depresję ludzi, których marzenia zachwiały się wiedzą, podczas kiedy tamci nie mieli wątpliwości w swoich wierzeniach przez co może nawet i szczęśliwsi odeszli i nikt nie musiał brać relanium bo nikt nie kwestionował, że się znów spotkają. Dzisiaj mówi się foliarz, nieuk, ignorant naukowy, psychol ale potrzeby są takie same jak 1000 lat temu, tyle, że dzisiaj jak ktoś nie ma silnych mechanizmów obronnych czy efektu wyparcia to musi zmagać się z licznymi schorzeniami czy dysfunkcjami. Nigdy nie traktowałem w jakikolwiek sposób gorzej ateisty i sceptyka niż wierzącego wręcz były chwile, że to przy komentarzach wierzących typu "Bóg jest miłosierny, kocha wszystkich i Biblia mówi" myślałem sobie w głowie "bla bla bla, standardowe zabobony", a przy komentarzach sceptyków i ateistów uważnie zatrzymywałem się, czytałem i z niepokojem wzmożonego tętna dosłownie wyższego tętna czytałem ich komentarze i myślałem "oby nie mieli racji, to nie może być prawda" i mimo tak sceptycznych własnych myśli i tak jedyną odpowiedź jaką im wydrukowałem było "Paranormalia istnieją, śmierć nie jest końcem" - dla przekory. Wierzącym dałem serduszko lub reakcję "trzymaj się", ludziom sceptycznym "ha ha", napisałem co napisałem, a wcześniej i tak swoje pomyślałem, a leki biorę dalej i już od 12 lat od psychiatry minie w październiku w tym roku. Chyba tylko najlepszy psychoterapeuta byłby mnie w stanie zrozumieć. Ja najprościej mówiąc po prostu nie chcę, żebyście wy mieli rację, a ludzie byli szczęśliwi i nie cierpieli. Oh jakie to urocze prawda? Gdy się popatrzy na wykrzywione chore, opuszczone dzieci w hospicjum. Mam tam teraz prace społeczne za karę od Sądu nie będę teraz wdawał się w szczegóły, chodziło o groźby do Ministra Ziobry, byli biegli psychiatrzy i tak dalej. Więc człowiek chociaż na zewnątrz to i tak widzi ile tego zła. A tylko kilka naszych uśmiechów dla poprawy nastroju. Na chwilę. A może lepiej mówić sobie kłamstwa nawet po to, żeby uszczęśliwić kogoś? A może jeśli nie chcemy skłamać po prostu nie mówmy nic tej osobie. W końcu kłamiemy tylko kiedy uważamy, że to co mówimy jest nieprawdziwe choć w rzeczywistości może być ale o tym nie wiemy. Może ktoś nas oszukał, że jesteśmy adoptowani i skłamiemy komuś, że nie byliśmy? Ale gdy wyjdzie na jaw, że to było kłamstwo? To wtedy całe nasze myślenie o tym konkretnym działaniu też było kłamstwem chociaż nieświadomym. Nie chcę mi się już dłużej rozmyślać o tym. Życie jest za krótkie na to, a ewolucyjna inteligencja to skutek uboczny, niekoniecznie docelowy.

AlexRener

Życie jest za krótkie, by żyć w bańce informacyjnej zreligiowanych kłamców. Jestem wrogiem wierzeń religijnych, dla mnie te wierzenia to kłamstwa wpojone w dzieciństwie, niewinnej osobie nałożone według położenia geograficznego i poglądów rodziców, gdybyś urodził się w Afganistanie na 99% byłbyś muzułmaninem. Twoje problemy mają podłoże religijne, religia tłamsi, zakłada kajdany na zdrowy rozsądek i podporządkowuje sobie podatnych na to ludzi zaniżając ich samoocenę, nie jestem godzien, jestem grzesznikiem, jestem tylko pyłem itp. Uwolnij się z zabobonów i religijnych kajdan które założono Ci kiedy byłeś bezbronny, wtedy poczujesz wolność, miłość, empatię i niczym nieskrępowaną wiarę w siebie. Powodzenia.

Dist_Iler

Niestety. To nie są żadne brednie. Zjawiska Paranormalne istnieją, a śmierć nie jest końcem. Powodzenia

AlexRener

Tak, tak a miś Uszatek i myszka Miki to nie postacie fikcyjne ale realnie żyjące osoby.

Dist_Iler

ŚMIEJ SIĘ. JA WIEM SWOJE. MIŚ USZATEK TO BAJKA A TO CO JA MÓWIĘ TO MOŻLIWA OPCJA. MAM GDZIEŚ IRONIĘ PRZYJACIELU. NIECH BOZIA CI BŁOGOSŁAWI. Z PANEM BOGIEM

AlexRener

To, że miś uszatek to prawdziwa postać też jest możliwą, lecz śmieszną jak twoje opcje opcją.

Dist_Iler

Nie lubię pysznych ateistów.

AlexRener

A ja zarozumiałych religiotów.

Dist_Iler

Argumenty to nie wszystko :(

Dist_Iler

Nigdy nie miałem przyjaciół.

AlexRener

Dziwisz się?. Z takim podejściem to ani pies Cię nie polubi.

Dist_Iler

Przepraszam przyjacielu. 12 lat choruje plus zaburzenia schizotypowe itp. Chciałbym Ci nawet podarować tego jednorożca, żebyś był szczęśliwy :(

AlexRener

Nie dziwię się że się leczysz, skoro masz tak słaby kontakt z rzeczywistością.

Dist_Iler

Nie bądź pyszny.

AlexRener

A ty zarozumiały.

Dist_Iler

Nikt mnie nie lubi ale ja sam siebie lubię to mi wystarcza.

AlexRener

Nie dziwię się, narcyzm i zarozumiałość to cechy negatywne.

Dist_Iler

Przepraszam za wszystko

Dist_Iler

Sztama. Piona

AlexRener

Żadnych sztam, sam se przybij pionę, pewnie poczujesz się lepiej.

Dist_Iler

Nie, nie poczuję się lepiej.

Dist_Iler

Może jest Miś Uszatek nie można tego wykluczyć.

Dist_Iler

Ty też możesz się kiedyś leczyć i kontakt będziesz mieć słaby kiedy zrozumiesz, że nie miałeś racji. To co mówię to rzeczywistość nie fantazja. Wiem, że dobrze myślę.

AlexRener

Znowu miażdżące argumenty.

Dist_Iler

Przyjacielu. Szanujmy się. Nie jestem aniołem i Ty to wiesz i ja to wiem. Nie jesteś aniołem i ja to wiem i Ty to wiesz. Umilmy sobie nasz czas bez kąśliwości. Nawet jeśli nie ma nic po śmierci to robaczki będą miały z nas ucztę i z tego się cieszmy. Ty wiesz, że życie jest okropne i ja to wiem. Ty widzisz potworne cierpienie i ja widzę. Ja jestem słaby i cierpię i Ty także masz swoje lęki i pragnienia. Bądźmy tylko ludźmi po prostu. Dawajmy sobie to co sami chcemy otrzymać.

Dist_Iler

Każdy dowie się po śmierci.

Dist_Iler

Ja też nie dziwię się Twoją postawą. Bezzasadną.

Dist_Iler

Mam mocny kontakt bo mówię fakty.

AlexRener

Na razie nic za nimi nie przemawia, tylko twoje mam rację, bo mam rację że mam rację :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones