PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535298}

Mroczny świat

Temnyy mir
5,3 308
ocen
5,3 10 1 308
Mroczny świat
powrót do forum filmu Mroczny świat

DNO !!!!!

ocenił(a) film na 1

NA poczatku zapowiadal sie dobrze, ale po czasie bylo coraz gorzej. Dawno takiej szmiry nie ogladalem. Nie polecam!!!!

ocenił(a) film na 5
Fiorek

niestety taki potencjał obrócony w gniota...

Fiorek

Na szczęście wyrobiłem sobie taki zmysł: Włączam, patrzę 3 sekundy i wiem czy będzie syf czy nie. Nie wiem jak to robię, ale tak mam. Fajne to bo unikam tracenia czasu. Mowa tylko o rosyjskim kinie.

Fiorek

Nie zgadzam się do końca z twoją opinią...film rzeczywiście się sypie w wielu momentach, ale mimo wszystko można w nim dostrzec rzeczy pozytywne: efekty, klimat (w przeważającej części filmu jest ok), wiedźmy (pierwszy raz widziałem w ten sposób pokazane wiedźmy), plenery, gra aktorska (może nie jakaś super powalająca, ale na przyzwoitym poziomie)...gdyby trochę zmodyfikować fabułę i odjąć jakieś 30% fajerwerków (w tym koszmarne zakończenie) mógł być to film na bardzo przyzwoitym poziomie...niewykorzystany potencjał..6/10..gniot totalny to było "Polowanie na czarownice" z gwiazdorem Nicolasem..

ocenił(a) film na 6
Uktena

Masz rację!

ocenił(a) film na 6
Fiorek

Niestety zgadzam się. Początek był świetny. Im dalej tym gorzej, ale i tak jakoś się utrzymał.

ocenił(a) film na 8
Fiorek

zupełnie nie zgadzam się z tą opinia film jest świetny
produkcja zdecydowanie mnie zaskoczyła
pomieszanie różnych gatównków się opłaciło, fajny pomysł i wykonanie
jedynie do gry aktorów mogłabym się przyczepić

ocenił(a) film na 7
Fiorek

Film ze świetnego początku nie tyle przeszedł w gniot, co w film średnio-dobry. ja niestety trafiłam na wersje z napisami chyba z tłumacza google. Miałam więc niezłą rozrywkę próbując odcyfrować co oni tam mówią(po rosyjsku umiem tylko "dzieńdobry" i "dlaczego") i to nie jest sarkazm. po mojemu film z zapowiadającego się rewelacyjnie wyszedł ze średniej momentów jedynie dobry.

Anaterka

Nie widziałem tego filmu, ale przedwczoraj wieczorem w TV 4 była druga część "Mroczny Świat II: Równowaga", i przyznam, że pozytywnie mnie zaskoczył. Niby sztampowa i schematyczna fabuła, ale jednak ma kilka naprawdę emocjonujących momentów, i realizacja na poziomie Hollywood. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones