PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506756}

Mroczny Rycerz powstaje

The Dark Knight Rises
7,7 311 894
oceny
7,7 10 1 311894
6,2 41
ocen krytyków
Mroczny Rycerz powstaje
powrót do forum filmu Mroczny Rycerz powstaje

Anne Hathaway nie pasuje do tej roli, film za to mógłby zostać wzmocniony przez niejedną aktorkę, która ubiegała się o tą rolę, a w szczególności przez Evę Green. Więc dlaczego Anne?

cyxuvek

Dokładnie. Totalnie nie pasowała do tej roli. Znacznie bardziej wolę postaci w serii Nolana, ale akurat Kobieta Kot w filmach Burtona to znaczy Michelle Pfeiffer bardziej mi się spodobała. Postać znacznie bardziej wyróżniająca się. Za to o Anne od razu zapomniałam.

ocenił(a) film na 8
tallie99

Zazwyczaj Catowman jest pokazana jako postać raczej dobra niż antagonistka, dlatego poszli taką scieżką

cyxuvek

Dokładnie. Totalnie nie pasowała do tej roli. Znacznie bardziej wolę postaci w serii Nolana, ale akurat Kobieta Kot w filmach Burtona to znaczy Michelle Pfeiffer bardziej mi się spodobała. Postać znacznie bardziej wyróżniająca się. Za to o Anne od razu zapomniałam.

tallie99

Tak, Michelle Pfeiffer myślę, że niejednej osobie spodobała się w tej roli i zdecydowanie potrafiła się się wcielić w tą postać i nawet w pewien sposób wykreować swoją grą kobietę kot, która pozostaje w pamięci i jest prawie lub nawet klasyką w kinie bohaterów.

Natomiast co do tej postaci, śmiem twierdzić, że nawet Angelina lepiej by wyszła niż Anne. Większość aktorek, która ubiegała się o tą rolę, miała coś takiego w sobie co pozwoliłoby stworzyć całkiem odrębną i dobrą postać, ale zdecydowano jak widać inaczej.

ocenił(a) film na 5
cyxuvek

Ona pasuje do roli ciepłej kluchy, a nie do roli ostrej żylety. Klapa w całości

cyxuvek

Masz na myśli Evę "Cycki" Green? Moim zdaniem nie pasowałaby do tej roli, ale nawet gdyby to tego marnego filmu i tak by nie uratowało.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
cyxuvek

Panowie szanujmy sie mozemy sie nie lubic ale chociaz sie szanujmy albo J.Alba albo M.Fox na catwoman

sonski_77

J.Alba zdecydowanie nie, jest nijaka. M. Fox to zdecydowanie lepszy wybór.

ocenił(a) film na 8
sonski_77

Teraźniejsza Megan Fox nadaje się tylko do zagrania pawiana :)

ocenił(a) film na 8
cyxuvek

Ciało podobne

ocenił(a) film na 9
cyxuvek

Może zagrała słabo ale trzeba przyznać,że w tym czarnym kostiumie wyglądała obłędnie

ocenił(a) film na 8
Marcin5800

Zagrala rowniez dobrze pod swoja postac,czyli cwanej,wyrachowanej zlodziejki,Green,chyba juz deczko za stara do tej postaci.

ocenił(a) film na 9
cyxuvek

Anne zagrała dobrze, pasowała do roli a wyglądała OBŁĘDNIE!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones