PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506756}

Mroczny Rycerz powstaje

The Dark Knight Rises
7,7 311 779
ocen
7,7 10 1 311779
6,2 41
ocen krytyków
Mroczny Rycerz powstaje
powrót do forum filmu Mroczny Rycerz powstaje

Jaki film z nowym Batmanem się wam najbardziej podoba, mówiąc o 2 ostatnich częściach,
Mroczny Rycerz czy Mroczny Rycerz Powstaje?
Mi to trudno odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ lubię jak Batman wraca do Gotham, ale też i wolę
tego jak Batman walczy z psycholem Jokerem.
A jeszcze jedno pytanie dotyczące tego tematu, Czy Bane jest lepszym przeciwnikiem Batmana czy
Joker?
JA wole Jokera jako cwanego mordercę i szczęściarza.

ocenił(a) film na 10
Ucina4

Mi się bardziej podoba "Mroczny Rycerz powstaje". Wiem, że ma dużo dziur w fabule, Batman w filmie występuje chyba z jakieś 15 minut, ale mimo to po obejrzeniu filmu byłem mega zadowolony. A jeśli chodzi o przeciwnika- zdecydowanie Joker. Bane nie robi nic ciekawego. A Joker jest zrobiony genialnie. Przez dłuższy czas wolałem właśnie jego niż Batmana. Jego akcje, śmiech, świetne aktorstwo Ledgera, i wiele innych stworzyły niesamowitą postać.

ocenił(a) film na 4
Ucina4

Mroczny Rycerz to kawał dobrego kina rozrywkowego, choć posiadający kilka wad to jednak jako całość się broniący. Natomiast Mroczny Rycerz Powstaje rozczarował mnie na całej linii. Mnóstwo dziur fabularnych, płaskie postacie, kiepski Zimmer, beznadziejnie rozpisane dialogi ( które w Mrocznym Rycerzu stały na bardzo wysokim poziomie ) i przede wszystkim za mało Batmana w Batmanie. Jeśli chodzi o antagonistów to Joker wyprzedza Bane'a o całe lata świetlne. Joker psychopatyczny i przebiegły, a Bane na końcu okazujący się zwykłą marionetką ( w dodatku zabity w niesamowicie żenujący sposób ) Morcznemu Rycerzowi dałem mocne 8, a Rises 5.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones