PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506756}

Mroczny Rycerz powstaje

The Dark Knight Rises
7,7 312 187
ocen
7,7 10 1 312187
6,3 42
oceny krytyków
Mroczny Rycerz powstaje
powrót do forum filmu Mroczny Rycerz powstaje

Jako kinomaniak filantrop strasznie się zawiodłem tym odcinkiem... Jeżeli chodzi o serię Batman, czy
to komiksową czy adaptację filmową, liczy się tylko jedna rzecz... a mianowicie Czarny charakter. Tutaj dostajemy
przerysowaną postać... kiepsko zagrana a co najgorsze... ze skopaną charakteryzacją. Już nawet
słaby Jack Nicolson wypada lepiej jako joker... Tutaj jest totalne dno. Mroczny klimat nie uratuje tego
filmu... Jak dla mnie to jest mocno naciągana 5 na szynach, więc w zasadzie... 4+

ocenił(a) film na 10
PalmerChili

Jack Nicholson jest słaby?

ocenił(a) film na 4
Matti_fw

Jako Joker wypada przynajmniej komicznie ale nie jest to wbrew pozorom atut tej roli :)

PalmerChili

Że niby Bane lepszy od Nicholsona? Śmiech.

ocenił(a) film na 4
jacob_filmweb

"wypada lepiej jako joker"

PalmerChili

sto razy wypadł lepiej moim zdaniem joker w wykonaniu ledgera. sorry, ale nie jara mnie tańczący i śpiewający pajac, a takiego jokera właśnie grał Nicholson. wiem, może taki joker był w komiksie, ale ja jestem na nie.

ocenił(a) film na 10
jacob_filmweb

a ja uwielbiam wykonanie Jokera w wykonaniu obu aktorów. Oczywiście Ledger odstrzelił mistrzostwo.

PalmerChili

a co do samego bane vs joker to nawet nie ma co porównywać. joker irytuje, bane natomiast wypada genialnie jako złoczyńca.

ocenił(a) film na 6
PalmerChili

Przesadzasz, ta część była trochę lepsza od Batman & Robin.

Assassinek

oooo nie, jak można porównać ten film do Batman & Robin, błagam! ludzie, boje się was i współczuje gustu.

jacob_filmweb

twoje współczucie wisi mi jak moszna między nogami, a ten film jest dramatycznie słaby. głupota goni głupotę, pompatyczny na maksa, a sama historia słabiutka.

ocenił(a) film na 10
the_men_from_okinawa

rzeczywiście historia mogłaby być bardziej dopracowana jak i również postać Bane'a.

ocenił(a) film na 6
jacob_filmweb

Nie bój się. Batman & Robin był tandetny, kiczowaty. Ten jest po prostu głupi. Ale może faktycznie masz rację, głupota jest zdecydowanie gorsza od kiczu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones