PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506756}

Mroczny Rycerz powstaje

The Dark Knight Rises
7,7 311 970
ocen
7,7 10 1 311970
6,2 41
ocen krytyków
Mroczny Rycerz powstaje
powrót do forum filmu Mroczny Rycerz powstaje

jak Bruce Wayne do ciężkiej cholery wrócił do miasta?!?!?!?! Proszę o LOGICZNE odpowiedzi,
a nie brednie w stylu "to nieistotne" czy inne typu "przecież to Batman". Jak on wrócił
do miasta będąc bankrutem i to jeszcze z jakiegoś zadupia świata (Azja czy inne Indie)?!?!

Black_Metal_666

* ... i to jeszcze z jakiegoś zadupia świata (Indie w Azji)?!?!

użytkownik usunięty
Black_Metal_666

Może Bruce dotarł do jakiegoś miasteczka, w którym został rozpoznany i mieszkaniec zorganizował transport za grube banknoty, które Bruce obiecał.

Czytałem jeszcze teorie, że skoro w Bacie naprawił auto-pilota, to może po ucieczce udało mu się jakoś go przywołać używając specjalnej częstotliwości radiowej czy innego hahmentu.

"może po ucieczce udało mu się jakoś go przywołać" - i tu pojawia się to kluczowe słowo "JAKOŚ"! Ten film jest idiotyczny od początku do końca i nic tego nie zmieni, ale mankament z powrotem do miasta najbardziej mnie męczy
i nie zadowalają mnie jakieś "teorie" z dupy.

Bruce nie mógł przywołać Bat-Samolotu będąc w je*anych Indiach, bo przecież Bane po spuszczeniu mu wpie*dolu
(to był piękny widok xDDD) zabrał mu cały sprzęt. Więc pytanie nadal brzmi: "JAK BRUCE WRÓCIŁ DO MIASTA?!?!".

użytkownik usunięty
Black_Metal_666

W takim razie nic Cię nie zadowoli, gdyż tylko teorie mamy do dyspozycji :D

Nie wiem kogo bardziej powinni ukarać - Nolana czy pie*dolonego
montażystę, który z filmu zrobił ku*wa sobie puzzle... Jak myślisz??? xDDD

ocenił(a) film na 8
Black_Metal_666

Jakoś sobie wrócił, nie czepiaj sie takich rzeczy w adaptacjach komiksów

Himiteshu

Wiedziałem, że to powiesz... To, że ty bezmyślnie łykasz każde gówno jakie ci dadzą pod nos nie oznacza,
że i ja muszę tak robić z resztą Widzów. Ten film jest największym nieporozumieniem jakie wyszło spod
znaku nietoperzastego jegomościa, a moja nota 3/10 i tak jest nade łaskawa.

ocenił(a) film na 8
Black_Metal_666

Tak, bo Ty się tak znasz na Batmanie :)

Himiteshu

Nie ucz ojca dzieci robic, smarku. :)

Himiteshu

Ja się znałem na Batmanie zanim ty mnie zaorałeś na forum.

BIack_Metal_666

^^ Troll podszywający się pode mnie ^^ - ignorujcie.

Black_Metal_666

Jeszcze masz coś do powiedzenia, podróbo?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones