PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506756}

Mroczny Rycerz powstaje

The Dark Knight Rises
7,7 311 970
ocen
7,7 10 1 311970
6,2 41
ocen krytyków
Mroczny Rycerz powstaje
powrót do forum filmu Mroczny Rycerz powstaje

w drugiej części ostatecznie Batman "wygrał" z Jokerem ale go nie zabił. w takim razie co się stało z Tą postacią ? trafił do wiezięnia ? poprzednio Im uciekal 100 razy więc w ciągu ośmiu lat chyba przynajmnie raz też by mu się udało. do tego jak Bane wypuścił wszystkich więźniów to też nigdzie nie widziałem wymalowanej pastą do zębów twarzy..

Skeletor

Oczywiście, że tak bo Akademia jest głupia. Co nie zmienia faktu, że na tego Oscara zasłużył, bo odwalił kawał dobrej aktorskiej roboty.

ocenił(a) film na 9
kamilegia1

A jak to się stało, że przez 8 lat ludzie zapomnieli o Batmanie i uznali go za mit? ;P

ocenił(a) film na 8
Teenzet

Moim zdaniem gdyby Lendger żył to by Joker powrócił Strach na wróble był przecież a joker przecież jest w wiezieniu to Bane miał by z niego jakiś pożytek

ocenił(a) film na 9
kamilegia1

Chociaż w filmie nie dowiadujemy się niczego o dalszych losach Jokera, oficjalna nowelizacja porusza tę kwestię. Według niej po wydarzeniach z "Mrocznego Rycerza" Joker został umieszczony w nowo przebudowanym Arkham Asylum. Jest przetrzymywany w izolatce, a tym samym nie ma nikogo "do zabawy", co jest ostateczną karą za jego zbrodnie.

ja0lek

Może umarł.

ocenił(a) film na 7
kamilegia1

Co tam Joker, mnie martwi Henri Ducard który się pojawił w tej części

ocenił(a) film na 10
Siergiej_Krietiakow

W jakiej scenie

ocenił(a) film na 7
jacek123

Pojawił się dosłownie na chwilkę w scenie gdy Bruce wylądował w tej dziurze czy więzieniu.
https://www.youtube.com/watch?v=OskM_Uh0ks4

ocenił(a) film na 8
Siergiej_Krietiakow

To nie był Henri Ducard tylko Ra’s al Ghul, tamto nazwisko było jego fałszywą tożsamością, a pojawił się wyłącznie w zwidach Bruce-a, a nie w rzeczywistości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones