PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506756}

Mroczny Rycerz powstaje

The Dark Knight Rises
7,7 311 944
oceny
7,7 10 1 311944
6,2 41
ocen krytyków
Mroczny Rycerz powstaje
powrót do forum filmu Mroczny Rycerz powstaje

ogólnie bardzo lubię tego typu filmy jednak po seansie tej części mam pewien niesmak.
Spodziewałam się mega akcji - i ta się pojawiła, ale nie rozumiem dlaczego twórcy filmu wplatali
w akcje zupełnie niepotrzebne wątki, które sprawiały, że momentami film zaczynał przesadnie
się ciągnąć, a wręcz nużyć. Kolejną sprawą jest problem, który ja określam jako: "za mało
Barmana w Batmanie". I w tym momencie znowu powraca temat niepotrzebnych scen, które
można było zastąpić właśnie głównym bohaterem. Następne "ale" wiąże się ze zmarnowanym
potencjałem Kobiety-Kota. Film trwa prawie 3 godziny, a "akcje" z kobietą-kotem to 2, bądź 3 i to
malutkie? Myślę, ze jak na tą tematykę i budżet można było z filmu wykrzesać o wiele więcej. I nie
chodzi tutaj o zwykłe mordobicie, ale o akcje, wątki stricte o głównym bohaterze czy rozwinięcie
roli Mirandy Tate i niepozornego Johna Blake'a.
Mam nadzieję, że przy kręceniu kolejnej części twórcy filmu nie polecą na łatwiznę tylko rzetelnie
zagłębią się w wątek.
Moja ocena to 6/10

glam_girl

Nie będzie kolejnego filmu z tej serii tylko z nowym aktorem Ben Affleck zagra batmana w filmie Batman v Superman: Dawn of Justice(2016)
http://www.filmweb.pl/film/Batman+v+Superman%3A+Dawn+of+Justice-2016-687215

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones