PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236351}

Mroczny Rycerz

The Dark Knight
8,0 521 267
ocen
8,0 10 1 521267
8,0 50
ocen krytyków
Mroczny Rycerz
powrót do forum filmu Mroczny Rycerz

hmm.... dziecinne ?

ocenił(a) film na 4

Film nie na moim poziomie. Wg. mnie to dla dzieci.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
karol10104

pisze się przez dwa i a nie dwa l, należy a ni wie

ocenił(a) film na 10
mikolaaaj

Z jednej strony tak 'inteligentnie' się wypowiadasz a ze strony drugiej rzucasz "ścierwami" i wyzywaniem innych (pewnie każdy tak ma czasem). Masz 14 lat, "Mroczny Rycerz" się Tobie nie podobał a jesteś fanem np. "Piratów..." i tu wylewasz swe żale, zgadłem? No cóż, ten film jest wspaniały na te czasy! A Ty się nie znasz ;-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
mikolaaaj

hmm mysle ze dwadzieścia pare nagród- i 45 nominacji to faktycznie syf straszny ;) Najwidoczniej te nagrody rozdają gimbusy, ale ta gimbusiarnia to jest. Ale dobrze że są tacy dorośli jak mikolaaaj który pomaga nam rozróżnić dobry film od syfu. Ah ten dziecinny mroczny rycerz zero klimatu i polotu, za to Ci piraci z karaibów to film dla dorosłych ;) Zastanów sie nad sobą koleś.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
robokob

Po co wdajesz się w takie dyskusje z dzieciakiem? Do niego to i tak nie trafi, a tylko karmisz trolla.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
robokob

chce, tylko weź kanapki jak wyjdziesz z domu robokobie (to nie było przez 'p' ?)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mikolaaaj

Śmieszy mnie Twoje zafascynowanie swoim własnym tematem. Takich prowokatorów były już setki i żaden na dłuższą metę się nie obronił.

Kiedy widziałeś ten film?

ocenił(a) film na 4
pawcias

jak wyszedł, byłem na premierze, masakra, popcorn był ciekawszy od filmu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mikolaaaj

Ok. Drugie pytanie. Kto Cię zmusił, żebyś poszedł na bajkę dla dorosłych?

Z góry było wiadomo, że to nie Twój klimat. Wolisz Piratów...

Ja na przykład wolę mroczne bajki od słonecznych, ale nikt mnie siłą nie ciągnął na premierę Piratów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
mikolaaaj

Nie żebym chciał się z tobą kłócić jak reszta, ale może podasz mi jakieś sceny które według ciebie są dla dzieci ?

mikolaaaj

Zastanawia mnie jedno. Czytałem Twoje komentarze na temat tego filmu i rozbawiłeś mnie w dwóch miejscach:
I. Kłócenie się z każdym, kto broni Mrocznego Rycerza, jak z gimnazjalistami.
II. No i póki co z Twojej strony typowo chamskie komentarze do innych osób tu dyskutujących,
Jeżeli naprawdę jedynym powodem, dla którego tak jedziesz po Mrocznym Rycerzu to peleryna, to w takim razie ani Superman (swoją drogą beka z niego), ani w ogóle Uniwersum DC nie jest dla Ciebie ;)
Poza tym zastanawia mnie też inna rzecz - mówisz, że Mroczny Rycerz jest dla dzieci, a sam oglądasz Piratów z Karaibów. I tu czegoś nie rozumiem. Przecież Piraci z Karaibów to film wytwórni, która robi filmy głównie dla dzieci. Poza tym jest to film fantastyczny/przygodowy. Za to Mroczny Rycerz należy do gatunku Akcja/Sci-Fi. Zatem widać, że to właśnie Piraci z Karaibów są filmem typowo dla młodszej 'ekipy'.
Żeby nie było - sam lubię Mrocznego Rycerza (klimat komiksów, postacie i fabuła zachęciła mnie do obejrzenia filmu) - jak i całą trylogię Nolana, w porównaniu do serii Burtona (która mimo, że jest klasykiem, to jednak mnie niezbyt się spodobała).
Żeby nie było, że mam zamiar karmić trolla.
Mam więc do Ciebie z 2 pytania i liczę na sensowne argumenty:
Co dokładniej Ci się nie spodobało w Mrocznym Rycerzu? Bo argument "eee.... peleryna" do mnie (jak i zresztą do reszty) nie przemawia. Liczę na poważną odpowiedź i z sensem, a nie jakieś "pyskówki".
Które sceny wg Ciebie są dla dzieci w tym filmie? Tak, wiem, powtarzam pytanie od Kadexa :D

DMageA

Chyba nie liczysz na sensowne argumenty z jego strony? Zgłosiłem już dawno trolla, ale moderacja nie reaguje.

marcin261287

Czyli jak zwykle... jeśli chodzi o moderację.

ocenił(a) film na 7
DMageA

Tak...

mikolaaaj

Każdy kolejny post, który piszesz jest coraz bardziej płytki. Potwierdzasz regułę. Na długim dystansie hejter/troll jest skazany na porażkę. Nawet moderator zadziałał...

ocenił(a) film na 3
mikolaaaj

Oczywiście że to film dla dzieci gdyż dorosły nigdy nie podniecałby się czymś takim, no chyba że ma umysł gimnazjalisty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones