PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119669}

Mucha

The Fly
6,7 2 163
oceny
6,7 10 1 2163
6,3 3
oceny krytyków
Mucha
powrót do forum filmu Mucha

Mam pytanie, jako że jestem fanem horrorów to chciałbym obejrzeć "Muchę", która jakoś mi umknęła, nie wiedzieć czemu. Zauważyłem, że są dwie wersje :oryginał z 1958 i remake z 1986. Która wersja lepsza? Oryginał czy remake? Z góry dzięki za odpowiedź :)

ocenił(a) film na 7
kolezka_4

Przez półtora miesiąca przeglądałem dziesiątki, jeśli nie setki, zestawień najlepszych, najstraszniejszych, najbardziej przełomowych, najważniejszych itp. horrorów. W końcu zbudowałem listę 100 Horror Films i powiem ci tylko tyle, że obie Muchy znalazły się w tym spisie. Jako fan horrorów nie masz wyjścia i musisz sprawdzić oba utwory. Remake to w tym wypadku jednak zupełnie inny film, głównie ze względu na reżysera, który tworzył na tyle oryginalne kino, że jego filmów nie pomylisz z nikim innym (tak jak z łatwością odgadniesz, który film jest Lyncha czy Tarantino).

ocenił(a) film na 7
kolezka_4

Zdecydowanie remake z 1986.
Chociaz to taka mieszanka horroru, sci-fi i dramatu.
Nie dosc, ze to moj absolutnie ulubiony horror wszechczasow, to umiescilbym go w swoim TOP 5 ulubionych filmow ever. Byc moze nawet w TOP 3?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones