PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97261}

Muskularny Święty Mikołaj

Santa with Muscles
4,6 1 563
oceny
4,6 10 1 1563
Muskularny Święty Mikołaj
powrót do forum filmu Muskularny Święty Mikołaj

10/10

użytkownik usunięty

Super film Najlepsze było jak zrobił "Mikołaj" awanturę w sklepie :)
Pozdrawiam i polecam !!

Chyba sobie robisz jaja. To już któryś z kolei gniot, o którym się tak wypowiadasz. Daj sobie spokój.

użytkownik usunięty
olisde

Ty też sobie daj, nie podoba ci się moje zdanie to nie krytykuj mi sie te filmy podobają a jak tobie nie to twoja sprawa.

I będę przy nich pisał co chcę bo mam taki kaprys KaPeWu?

Chyba źle mnie zrozumiałeś. 10/10 to ocena dla arcydzieła. A Ty tę ocenę szmacisz za każdym razem. Czy naprawdę uważasz, że to jeden z najlepszych filmów w historii kina? Zastanów się chwilę. Nie lubię stereo typizować, ale poproszę Cię o odpowiedź na to pytanie. Czy przypadkiem nie jesteś młodym mieszkańcem Kielc, kibicującym Koronie Kielce? Jeśli tak, to wszystko co muszę wiedzieć ja i pozostali użytkownicy...

użytkownik usunięty
olisde

To nie są arcydzieła ale mają mi się prawo podobać słabsze filmy a od razu komuś musi się to nie podobać. I nie jestem żadnym małolatem bo mam 27 lat i nie pochodzę z żadnych Kielc.

Idź trollować gdzie indziej. OK ??

użytkownik usunięty
crazy_race

To ty trollujesz trollu, mam prawo swoje zdanie wyrazić a że ci się nie podoba to mnie nie obchodzi za bardzo.

Skoro cię nie ochodzi to po co piszesz ? Wracaj łaskawie pod swój most panie trollu.

Czyżby wstyd dopadł że zblokowałeś swoje oceny filmów, a może 2 dekady temu spadłeś z sanek przed świętami Bożego Narodzenia i dalej był już problem z rozwojem że 10/10 dajesz pierdułce która ledwo na 3-4 zasługuje.Jest jeszcze opcja że ci się Brooke Hogan tak podoba że chcesz się podlizać jej tacie LOL

Dobrze że tego dziada usunęli.

crazy_race

Dobrze, bardzo dobrze, swoją drogą trzeba być turbo debilem, żeby zostać usuniętym z takiego portalu jak FW. :D PEACE!!!

ocenił(a) film na 5
crazy_race

Macie mu za złe, że dał 10/10, ale 1/10 to również przesada - są dziesiątki gorszych produkcji. Nie sądzę by film zasługiwał ani na najniższą jak i na najwyższą ocenę, jest zwyczajnie średni. Dzieciakom na pewno się spodoba. Widziałem go dość dawno, ale mam pozytywne wspomnienia.

Przypominam, że pomiędzy 1 a 10 jest jeszcze 8 możliwości!

Pozdrawiam

Gojira

Nigdy nie zrozumiem po kiego grzyba ludzie piszą "pozdrawiam" albo "pozdro" na końcu swoich wypowiedzi w sieci. Po co to ? I tak za chwilę pewnie zrowu coś napiszesz.

ocenił(a) film na 5
crazy_race

Jest to zwrot grzecznościowy, który zwyczajnie można stosować. Jeśli to jest jedyna rzecz na temat, której masz zamiar dyskutować na tym forum to może sobie daruj. O stylach pisania, stosowaniu zwrotów itp. rzeczy poruszaj na portalach temu poświęconych. Podobnie jak ja nie gdybam na temat poziomu Twoich wypowiedzi, bo w końcu to nie portal na temat kultury. Równie dobrze można by zapytać po co mówić "Dzień Dobry" jak gdzieś się wchodzi, albo kogoś spotyka - zawsze można napotkać kogoś kto Ci odpowie "a co w nim dobrego"(lub gorzej), albo kogoś kto również Cię przywita. Nie ma obowiązku stosowania tych zwrotów, są one jednak wyrazem szacunku dla drugiej osoby - skoro Ci to tak przeszkadza, najwyraźniej na niego nie zasługujesz.

Gojira

To jest internet nikogo nie obchodzi grzeczność. Nie mądruj się.

ocenił(a) film na 5
crazy_race

"To jest internet nikogo nie obchodzi grzeczność."
Pisz za siebie.

"...ludzie piszą "pozdrawiam..."" - "...nikogo nie obchodzi grzeczność."
Skoro NIKOGO nie obchodzi to jacy LUDZIE piszą? Jakieś problemy z łączeniem faktów?

Może potrollujesz gdzie indziej? "Nie mądruj się" - jak się dowiem co to oznacza to przemyślę sprawę.

PS: "Nie mądruj się" - napisał osobnik, który nie rozumie użycia zwrotu "pozdrawiam" :D To są normalnie jakieś żarty :D

Gojira

Przestaniesz wreszcie pieprzyć i mądrzyć się niepotrzebnie ? Jeszcze nie zrozumiałeś ? Dobrze rozumiem znaczenie słowa "pozdrawiam", nabijam się z tego, że tak naprawdę w ogólnym rozrachunku pisanie go nie ma najmiejszego sensu. Jaki ma sens kończenie każdej wypowiedzi w taki sposób ? Żaden.
"Nie ma nic ciekawego do napisania. Piszę pojedyncze posty w tematach. Pozdrawiam"
Tak cię widzi reszta osób. Więc łaskawie zamknij buzię albo zacznie się właściwe trollowanie z mojej strony.

ocenił(a) film na 5
crazy_race

"Nie ma nic ciekawego do napisania. Piszę pojedyncze posty w tematach. Pozdrawiam"

W moim pierwszym poście było więcej merytorycznej treści na temat filmu i jego oceny niż w Twoich wszystkich razem wziętych z tego tematu - nie napisałeś ANI JEDNEGO SŁOWA na temat filmu. Z założenia z którego wychodzisz powinieneś, każdy swój post kończyć pozdrowieniem.

"Tak cię widzi reszta osób. Więc łaskawie zamknij buzię albo zacznie się właściwe trollowanie z mojej strony"

Ciebie zapewne wszyscy widzą jako trolla. Właściwe trollowanie? A co to jest "niewłaściwe trollowanie"?!

"Jeszcze nie zrozumiałeś ?"
Ciebie? Odnoszę wrażenie, ze sam nie wiesz o czym piszesz a liczysz na zrozumienie ze strony innych...

"nabijam się z tego, że tak naprawdę w ogólnym rozrachunku pisanie go nie ma najmiejszego sensu. Jaki ma sens kończenie każdej wypowiedzi w taki sposób ? Żaden."
A jaki jest sens mówienie tego słowa komuś? Czymże szczególnym różni się to słowo stosowane w internecie, a stosowane w rozmowie w cztery oczy? A czy tak naprawdę komuś coś da słowo "pozdrawiam"? Pewnie nic, podobnie jak słowa "dziękuję", "dzień dobry" itp. są zbędnymi zwrotami, które w rzeczywistości nic nie dają. Ale to nie oznacza, że nie mają SENSU. Niosą ze sobą szacunek.

Pragnę również zauważyć, że na moją wypowiedź na temat filmu i jego oceny potrafiłeś się odnieść tylko do słowa "POZDRAWIAM"... żałosne, płytkie - brak argumentów? --->"Nie ma nic ciekawego do napisania. Piszę pojedyncze posty w tematach. Pozdrawiam. Tak cię widzi reszta osób. Więc łaskawie zamknij buzię..."

Gojira

Gadaj do słupa, a słup jak dupa. Wprost uwielbiasz się mądrować prawda ? Proszę bardzo przełączam się na trollowanie.
Opuść łaskawie to miejsce bezmózga istoto, noobie j*ebany, łaskawie odejdź i przy okazji zdechnij. Nie znasz się, nie odzywaj się, z każdą kolejną wypoiwedzią robisz z siebie coraz większego debila. Zawyżasz oceny gównianym produkcjom z Hulkiem Hoganem. Co następne ? Kac Wawa 8/10 ? Żygać mi się chce przez takich jak ty. ZDECHNIJ !!
Proszę bardzo zostałeś strollowany. Dziękuję i dobranoc.
Aha...pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
crazy_race

Dobre ;) Ale nie widzę różnicy w poziomie wypowiedzi między tą, a poprzednimi - pomijając wulgaryzmy oczywiście ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones