PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32363}

Mustang z Dzikiej Doliny

Spirit: Stallion of the Cimarron
7,6 90 799
ocen
7,6 10 1 90799
7,0 12
ocen krytyków
Mustang z Dzikiej Doliny
powrót do forum filmu Mustang z Dzikiej Doliny

Muzyka…

ocenił(a) film na 10

REWELACYJNA! Utwór "Ten wiatr" jest FENOMENALNY!! Dużo jest utworów które zapadły mi w pamięć ("Chcę wolnym być" "Oto ja"). Całość filmu jest ZAJEBISTA!! Początek, filmu jest Bardzo WYŚMIENITY! Sam scenariusz jest godny OSCARA!! Przez cały seans byłem podekscytowany, zero nudy, cały czas coś się działo. Zakończenie jest do Bólu wzruszające :) Dlaczego nie zdobył oscara???? JEST TO MÓJ DRUGI NAJLEPSZY FILM ANIM. (na pierwszym miejscu "Kraina Lodu").

ocenił(a) film na 10
spajda_rap

Najlepsza piosenka jest "Chcę wolnym być", jednak uważam, że w wersji oryginalnej (tą którą śpiewa Brayan Adams) jest lepszy podkład.

ocenił(a) film na 9
ala27

Moim zdaniem najlepsza jest "I will always return", czyli "Ten wiatr". W niektórych momentach nie przemawia do mnie polskie tłumaczenie, ale tak naprawdę nie wiem, czy wolę oryginał, czy wersję polską.

spajda_rap

kocham muzykę w tym filmie!

ocenił(a) film na 10
spajda_rap

Zgadzam się. Genialna muzyka, każdy utwór osobno. Mój ulubiony to Nigdy nie ulegnę (tekst znam na pamięć ;)) Szkoda tylko, że pominęli Brothers under the sun i Nothing I've ever known i puścili sam podkład zamiast zrobić polską wersję.

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
spajda_rap

Polecam obejrzeć polską wersję tych piosenek w wykonaniu Kuby Jurzyka (jest na yt - studio accantus)

ocenił(a) film na 10
ala27

Widze, ze nie malo osob slucha accantusa :D

ocenił(a) film na 10
loola2468

przecież są cudowni *.*

spajda_rap

Utwory są dobre tylko w oryginale, w wykonaniu Bryana Adamsa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones