PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34416}

Mutronika

Guyver
5,7 1 353
oceny
5,7 10 1 1353
Mutronika
powrót do forum filmu Mutronika

Dlaczego ten film ma notę ponad 8,5? przecież fabuła jest beznadziejna, efekty specjalne i te śmieszne kostiumy tragiczne i można by mnożyć...
Myślę że to się wzięło stąd (czy "z tąd"?), że pewnie większość osób pamięta ten film jeszcze z dziecistwa. Sam nie wiem jak to ocenić mam... teraz to pewnie 2/10 (takie trochę Power Rangers faktycznie, jak ktoś słusznie zauważył) ale jak bym na to popatrzył innej strony- jak byłem mały (ile mogłem mieć lat wtedy, pewnie z 7-8) to ten film był moim ulubionym, zresztą nie tylko moim bo i paru kumpli się nim jarało. Ja miałem to szczęście że miałem go na kasecie przegranego z kasety z wypożyczalni. To był jeden z pierwszych filmów jakie oglądałem bo do mniej więcej tego momentu dla mnie istniały same bajki. Pamiętam jak np lekcje były na 12.10 to co się robiło? Najpierw bajka z rana a po bajce Mutronika i do szkoły ;] I przez sentyment do niego powinienem wystawić dobrą notę
Dlatego moja ocena będzie średnią arytmetyczną z dwóch ocen:
dzieciństwo- 9/10
teraz (jak już wiem co to fabuła, gra aktorów itp.)- 2/10 (Daję 2 bo Kasia Cichopek dostała ode mnie 1 a ten film stoi na trochę wyższym poziomie )
wychodzi 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones