PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34416}

Mutronika

Guyver
5,7 1 353
oceny
5,7 10 1 1353
Mutronika
powrót do forum filmu Mutronika

Remake....

ocenił(a) film na 7

Bardzo dobry materiał na remake...Spójrzmy prawdzie w oczy efekty w tym filmie są słabe, wyglądają jak te z Power Rangers, dlatego też przydało by się odświeżenie tego tytułu...co nie zmienia faktu, że lubie ten film.

ocenił(a) film na 3
WujekChu1ek

Zgadam się! Zarówno anime jak i manga są bardzo dobrym materiałem na film s-f :) Ale po co lepiej spaprać robotę i nakręcić kiepskiej jakości remaki filmów,które już miały milion części bądź tych niewymagających wcale remaku bo dalej są na czasie. Hollywood...burn in hell!

ocenił(a) film na 6
Lordpaganus

ja tam bym se tyłka nie zawracał remaka'mi tylko wziął się za dalsze ekranizacje kultowej mangi. obejrzałem obie serie anime plus film animowany pełnometrażowy - we wszystkim mi brakowało dalszego ciagniecia wątku, a przede wszystkim w nowej serii anime.

Przecież ten serial jakby był nakręcony do końca, jakby szedł razem z mangą mielibyśmy sukces na miarę Code Geass czy Death note. Naprawdę mam głęboką nadzieję że ktoś kiedyś wpadnie na pomysł kręcenia dalszych odcinków Guyver: bio-boosted armour .

ocenił(a) film na 7
gizmo666

Widzialem anime świetna kreska i ogólne spoko baja:P

ocenił(a) film na 6
WujekChu1ek

ale przyznaj że zakończyli w bardzo głupim momencie :P a ja tylko czekałem aż zacznie wojnę z tymi zoelordami :(

ocenił(a) film na 7
gizmo666

No mogli by zrobić taki następny sezon ale z tego co wiem nie będzie już następnych odcinków nie mają w planach...

ocenił(a) film na 7
gizmo666

No niestety anime ucięto ze względu na mizerną oglądalność, widzisz to co podoba się nam, niekoniecznie ma wzięcie w Jap. A szkoda, bo manga jest przednia, anime zapowiadało się świetnie i urżnęli je w najgorszym momencie, bo w zasadzie koniec 1szego sezonu to tak naprawdę lecąc fabuła z mangi początek prawdziwej akcji.

ocenił(a) film na 7
WujekChu1ek

następna część bardzo dobra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones