PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34416}

Mutronika

Guyver
5,7 1 353
oceny
5,7 10 1 1353
Mutronika
powrót do forum filmu Mutronika

Sentyment

ocenił(a) film na 6

Względnie wyskokie noty dla filmu zrozumieją tylko fani sf którzy od podstawówki wychowywali się na takich filmach jak ten, które to po kilkadziesiąt razy wypożyczało się z wypiekami na twarzy z zatęchłej wypożyczlni VHS :) pozdrawiam wszystkich, którzy wiedzą o czym mówię :)

ocenił(a) film na 10
raphael1331

podpisuję sie kolego pod wszystkim co napisałeś....w 100 %

raphael1331

Od 5 lat poszukiwałem tego filmu w internecie nie znając tytułu. -Aż do dzisiaj! Oglądałem ten film mając 7 lat. Pamiętam przerażającą scenę przy której zamykałem zawsze oczy. Dzisiaj ją k***a obejrzę nawet nie mrugając. Jestem zajebiście szczęśliwy.
P.S -100% racja raphael1331

ocenił(a) film na 7
raphael1331

Prawda, kiedyś film się świetnie oglądało, ale jak "odświeżyłem" go sobie kilka dni temu, to wydał mi się nieco głupawy i (nieco bardziej) naiwny... ale i tak go lubię...

Ineluki

jakby ktoś szukał pierwszej i drugiej części to jest na youtube .

ocenił(a) film na 7
raphael1331

Oj przepraszam, nasza Wypożyczalnia nie była zatęchła. Miała wiatraczek w ścianie (to był kiosk).
A z całą resztą się zgadzam, świetnie film się wypożyczał.
Niektórzy klienci wielokrotnie go brali, rekordziści to chyba ponad 30 razy :)
Eh, co to były za czasy... :D
To se ne vrati :/

ocenił(a) film na 8
Montago

Tja. :-) Sam wypożyczyłem go naście albo i więcej razy. :-)

ocenił(a) film na 7
Artanis

Taa, to były czasy...
Film się znało, a i tak oglądało kolejny raz.
I Wypożyczalni dawałeś zarobić ;)
Nawet niekoniecznie rozrywkową fantastykę, pamiętam dziewczynę, co chyba z 50 razy wypożyczyła „Orbitowanie bez cukru'', praktycznie parę razy w miesiącu.
Pewnie by brała jeszcze więcej , ale po maturze pojechała gdzieś do Kanady do rodziny, a później na stałe przeniosła się do Vancouver.
I tak wtedy myślałem, czy też to tam oglądała ? :)
A wracając do Mutroniki, to jakby kontynuacja, Guywer, już taką popularnością się nie cieszyła.

ocenił(a) film na 7
Montago

Ps. Zajrzałem na Tw profil, i widzę że fajne, zupełnie nie znane filmy SF oglądasz ;)

To i skorzystałem, i sobie tytuły do obejrzenia zaznaczyłem.

Poza tym masz duży + za ocenę „Czarnych chmur'', uważam że to jeden z najlepszych polskich seriali, trzyma formę pomimo, że ma już tyle lat ;)

ocenił(a) film na 8
Montago

Kurde, nie cieszyła się takim powodzeniem, bo mało kto o niej wiedział. Ja zobaczyłem gdzieś chyba fragment wiele lat później. A może nawet na Filmwebie dopiero zobaczyłem. Nie pamiętam już.

raphael1331

Prawda prawda i jeszcze raz prawda :).

Pamiętam te czasy, do tego Godzilla i inne hity SF tamtych lat :).

ocenił(a) film na 4
raphael1331

Właśnie, nie wszystkie wypożyczalnie były zatęchłe i po piwnicach. Ta z której brałem "Mutronikę" była na tyle niezatęchła, że nawet przerobiono ją teraz na żłobek (żłobek to znak czasów).

ocenił(a) film na 8
Picu

Ja nigdy nie trafiłem na zatęchłe

ocenił(a) film na 3
raphael1331

Też tak uważam. Chociaż... Sam do takich nie należę :) Ale rozumiem co piszesz. Ja niestety jakoś ominąłem ten film za dzieciaka. Ale dobrze znam erę kina VHS. Film obejrzałem dopiero teraz (2022). I niestety nie znalazłem w nim nic co by mnie ujęło. Nawet przyznam, że "przemęczyłem" ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones