PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=389520}

Muza i meduza

The Hottie and the Nottie
4,4 6 360
ocen
4,4 10 1 6360
Muza i meduza
powrót do forum filmu Muza i meduza

Lipna historia, pusta i plastikowa , jak jej główna bohaterka. Aż dziwne że wśród polskich opinii pojawiło się tyle zachwytów, pustogłowym nastolatkom amerykańskim ten shit to może się jeszcze podobać, ale europejczycy to powinni mieć lepsze gusta ...
Ta komedyjka to nie było totalne dno, ale średnia ocen na FW dobrze ocenia ten filmik, nie zasługuje nawet na zwykłe "OK" czyli jst poniżej 5/10
Raczej odradzam, chyba że ktoś lubi czytać Bravo, jadać w MCDon i słucha tylko papki DiscoPop to spokojnie może obejrzeć, może nawet się zachwyci.
Rozumni niech lepiej szukają lepszej komedyjki romantycznej, naprawdę jest ich wiele i jest w czym wybierać.

ocenił(a) film na 10
OmniModo

Ha,tak. Najlepszy jest ,,Zmierzch'',drewniana Bella
i do kompletu plastikowy Edzio Ciullen. ; )).

ocenił(a) film na 6
Batmanowa

A mi się podobał, nie czytam żadnych takich pisemek, ani nie jestem fanem Paris Hilton, disco polo się brzydzę ( ale w MCD lubię jeść:] ), i jestem przeciwnikiem amerykańskiej polityki, czy to znaczy że jestem jakiś pokręcony, albo niedorozwinięty?? Dla mnie po prostu jest niezły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones