PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=389520}

Muza i meduza

The Hottie and the Nottie
4,4 6 360
ocen
4,4 10 1 6360
Muza i meduza
powrót do forum filmu Muza i meduza

bo popelnicie ten sam błąd co ja, na początku dlugo sie nie zastanawiając dalem 1/10 po raz pierwszy w życiu ocenilem film zanim go obejrzalem, ale w koncu dziwnym trafem mialem okazje go kuknać i to samo polecam wam jesli odnieśliscie początkowo złe wrażenie tj. ja zmienicie zdanie

Ssij_3

brawa za ocenianie filmu przed oglądnięciem...

szkoda słów

smerfetka

brawa za bycie żałosną...
film widzialem pisze wyraznie czytaj ze zrozumieniem hahaha szkoda słów

Ssij_3

Lol. Jakie czytanie ze zrozumieniem? Może najpierw przeczytasz to co Ty napisałeś?

"dalem 1/10 po raz pierwszy w życiu ocenilem film zanim go obejrzalem"

So?

elegancko_

proponuje doczytac post do konca i odrobine sie zastanowic,potrafisz? dopiero wtedy gdy zrozumiesz sens tej prostej wiadomosci wypowiedz sie cytowanie oraz interpretacja fragmentu wyrwanego z kontekstu SAMO O TOBIE SWIADCZY So first think then write

Ssij_3

"NIE OCENIAJCIE FILMU PRZEZ PRYZMAT PARIS HILTON
bo popelnicie ten sam błąd co ja, na początku dlugo sie nie zastanawiając dalem 1/10 po raz pierwszy w życiu ocenilem film zanim go obejrzalem,"

Po tej części stwierdzam, iż nie obejrzałeś filmu i dałeś ocenę. Tak?

"ale w koncu dziwnym trafem mialem okazje go kuknać i to samo polecam wam jesli odnieśliscie początkowo złe wrażenie tj. ja zmienicie zdani"

Po tej części stwierdzam, iż obejrzałeś film i zmieniłeś ocenę. Tak?

Smerfetka: "brawa za ocenianie filmu przed oglądnięciem..."

Smerfetka odniosła się do pierwszej części, w której PRZYZNAJESZ się do tego, że oceniłeś film zanim go obejrzałeś.

Więc, nie pytaj się czy ja potrafię myśleć, a sam zacznij czytać swoje wypociny zanim klikniesz "Wyślij".

elegancko_

ty ostatnia linijka to jest rozkaz? przerosla cie ta dyskusja ktora zreszta jest bezcelowa So? Lol PRZYZNAJESZ sie, co to wogole jest hahaha

Ssij_3

Nie, to nie jest rozkaz. Chyba, że tak to odbierasz.
Nic mnie tutaj nie przerosło, a na pewno nie ta 'dyskusja'.
Napisałem dużymi literami żebyś wreszcie zobaczył co mam na myśli, przyznałeś się do tego, a jeszcze obrażasz innych.

Skończ proszę z tymi zaczepnymi tekstami, bo naprawdę na mnie to wrażenia nie robi, czołem.

elegancko_

Chyba tylko ja się z Tobą nie będę kłócić Azrael85 bo przeczytałam to co napisałałeś do końca ;).
Pozdrawiam :D.

użytkownik usunięty
shanlee

Wszyscy przeczytali całą wypowiedz:P Tylko jak się nie rozumie odpowiedzi to inna sprawa:) Smerfetka skarciła Cię za ocenę filmu przed obejrzeniem. To ze obejrzałeś i zmieniłeś ocenę nie ma nic do rzeczy:)

Ja film widziałem i moim zdaniem zasługuje na 5, lekki , miejscami zabawny.

Faktycznie większość osób ocenia film przez pryzmat Paris, zapewne uprzednio nie oglądając produkcji.

A gdzie go widziałeś? :P
Chciałabym go obejrzeć m.in żeby zobaczyć grę aktorską Hilton ;).

użytkownik usunięty
shanlee

W domu:) hehe, od kumpla pozyczyłem:) w kinie nie byłem, nawet nie wiem czy był albo czy będzie:) zassany z neta, na wszystko do kina nie chodze;)

Dzisiaj byłem na mamma mia;) swietny film polecam;)

ocenił(a) film na 5
elegancko_

Ja tez skreśliłam ten film przez Paris ale ostatnio się skusiłam i jest nawet fajny ...

Co do Ssij to chyba naprawdę nie rozumie co pisze ...

Ssij_3

Sorki ale z tej wypowedzi wynika wyraxnie że oceniłeś film na1, nastepnie zupełnym przypadkiem go obejrzałeś i stwierdziłeś że jednak nie jest taki zły. To wynika z kontekstu wypowiedzi więc nie miej do nikogo pretensji....

SyLwEcZkAbp1990

A może to chodziło o takie metaforyczne ocenienie :P

mantra

Heh, możliwe ;).
Przyznam, że chętnie obejrzałabym ten film, ale ciężko będzie go zdobyć.

shanlee

wcale nie tak ciezko tylko trzeba umiec szukac:
http://releaseweb.pl/?p=1999

gob

Tak tylko, że Shanlee napisała post 13 sierpnia, a z linka który podałeś wyraźnie przeczytałem: "Data Releasu: 28.08.2008", więc niezbyt trafna ta odpowiedź, że ktoś nie umie szukać, zwłaszcza że dopiero ostatnio pojawił się ten film w necie (z lektorem).

vbazyl

Znaleźć nie jest trudno, ale problem jest ze ściągnięciem filmu (w miarę bezpiecznie), ale udało się i mam już film w świetnej jakości ;).

Ssij_3

Azrael na pewno jeszcze nie skończył podstawówki, więc nie ma co nawet oceniać jego zachowania i krzyków, gdy sam swoich wypowiedzi nie rozumie. Nie ma to jak dziecko neo, które się dorwie do klawiatury. Pozdrawiam wszystkich inteligentnych ludzi piszących w tym wątku :)

użytkownik usunięty
Ssij_3

Nie wiem czy jest sens o tym pisac.
Filmu nie ogladalem( i nie mam zamiaru)
Ocena na filmwebie mowi za siebie sama.
Ocena na IMDb (http://www.imdb.com/title/tt0804492/)- 1.6/10 - ponad 17000 glosow...Nie oceniac przez pryzmat Paris?...Nie musze:)

ocenił(a) film na 6
Ssij_3

Włąśnie obejrzałam tą komedyjkę z typu ..kolejna historia o"brzydkim kaczątku".Powiem szczerze iż fakt, że zobaczyłam w czołówce nazwisko Paris Hilton wcale jakoś mnie nie zniechęcił do obejrzenia filmu.Jestem juz poza etapem,że jakieś tam nazwiska mogą spowodować że z góry zdecyduje,że to kicha i nie będę ogladać.Najwyżej można uznać czas poświęcony na obejrzenie filmu za stracony.Ostatnio straciłam czas na obejrzenie filmu"Głupia i głupsza" Ostatnio obejrzałam film "Repo .The Genetic Opera"niezła rockopera
w którym występuje Paris..No i co z tego?Czy Paris ma być straszakiem?Często bywa tak,że świetni aktorzy występują w kiepskich filmach, których nawet nie ratują właśnie te znane nazwiska.

ocenił(a) film na 6
Ssij_3

Lepszy niż się spodziewałem. Mimo, że Paris gra raczej kiepsko film trzyma poziom podobnych komedii rodem z USA. Ode mnie 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones