PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30641}

My, dzieci z dworca Zoo

Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo
7,3 47 064
oceny
7,3 10 1 47064
My, dzieci z dworca Zoo
powrót do forum filmu My, dzieci z dworca Zoo

Może ktoś ma pomysł czy dostanę go gdzieś. Szukam i nie mogę znaleźć nigdzie:(

ocenił(a) film na 8
9305937

ebay, tylko w oryginalnej, niemieckiej wersji, nawet napisów po ang. brak...

użytkownik usunięty
Engbers

a ja mam w wersji HD - 1080p i to z lektorem pl :-) - wystarczy poszukać !!

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8

Problemy z czytaniem? Autor pytał gdzie kupi a nie skąd można ściągnąć.

użytkownik usunięty
Engbers

sam masz problem z czytaniem - widzisz gdzieś słowo "kupić" ?? bo ja widzę "znaleźć" - a to już inna bajka

ocenił(a) film na 8

Hehe, już ci tłumaczę matołku.
W tytule wyraźnie stoi "kupię". Dalsze "znajdę" odnosi się do tej właśnie czynności a nie szukania np. za szafką, pod biurkiem czy w necie :-)
Problem czytania ze zrozumieniem niestety dotknął również i ciebie, ale spokojnie, można się tego nauczyć - czytać, czytać, czytać...
EOT :-))


użytkownik usunięty
Engbers

racja - racja - zmylił mnie tekst - szacun za spostrzegawczość - wstawiającemu post życzę szczęścia w "zakupie" - już zapomniałem że są jeszcze tacy ludzie co "kupują" -- :-) :-)

Dziękuję panowie za odpowiedzi. Niestety ciągle szukam w wersji polskiej. Następnym razem napiszę w poście, że chcę kupić. Może w końcu ktoś wyda bo w mojej bibliotece miejskiej też już nie ma. Zbiory VHS coraz częściej likwidują a DVD kupują sporadycznie.

użytkownik usunięty
9305937

A po co ci to w wersji cd? NIe wystarczy obejrzeć ze stremingu?

Nie wystarczy. NIe muszę sie tłumaczyć po co mi w wersji płytowej.

użytkownik usunięty
9305937

A tak to odebrałeś, że masz się tłumaczyć? Jesteś dzieckiem maltretowanym? Pytałem tylko z ciekawości, w gruncie rzeczy h uj mnie to obchodzi na h uja ci to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones