PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689040}
6,6 2 371
ocen
6,6 10 1 2371
My Little Pony: Equestria Girls
powrót do forum filmu My Little Pony: Equestria Girls

+5 W końcu to MLP
+1 Pomysł z ludźmi
-1 Wygląd Luny
+1 Pinkie Pie
+1 Piosenki
-1 Sztampa
+1 Humor
+3 Frajda z oglądania
-2 Pomocnicy czarnego charakteru
+1 Czarny charakter (Za ostateczny wygląd)
-1 Czarny charakter (Za ogólną nijakość)
+1 Zakończenie (przesłanie, fajność)
-1 Zakończenie(sztampa again)
-2 Wątek romansu
+1 Sam kochaś Twilight
czyli ostatecznie
7
A wy co myślicie o tym filmie?

Iwox

a czy wiesz moze czy w wersji polskiej, tej ktora puszczali na TeleToon +, byl polski dubbing czy lektor?

ocenił(a) film na 5
Elemes

dubbing

Piekielny_Scorpion

super, dzieki :)

ocenił(a) film na 7
Iwox

Szczerze, naprawdę dobrze mi się go oglądało ( skoro zaliczyłem to już chyba z 5 razy ).
Żałuję tylko, że kreska nie jest taka chwytliwa jak w oryginalnym serialu lub w innych animacjach. W Equestria Girls jest byle jaka.
Wyjątek stanowią projekty głównych bohaterek ( kocham strój Applejack z nocnego balu ) jak i Sunset Shimmer.
A no właśnie, Sunset Shimmer. Trochę zmarnowany potencjał bo czułem, że można z niej dużo wycisnąć ( zbuntowana uczennica Celestii ). Fajnie, że chociaż był o tym krótki, oficjalny komiks. Ale i tak, mamy byle jakiego antagonistę...
Piosenki też wpadły mi do gustu, szczególnie "helping twilight win the crown" . Choć brzmi ona okropnie w wersji polskiej jak i polski głos Sunset Shimmer, to nasz dubbing wypadł naprawdę przyzwoicie.

Tak czy siak, Twoja ocena jest jak najbardziej na miejscu. Też daję 7.

ocenił(a) film na 7
ordak666

TYLKO "Helping Twilight win the crown".

ocenił(a) film na 8
Iwox

Nie wiem o co wam wszystkim chodzi mówiąc że, pomocnicy czarnego bohatera jako snips i snails to zły pomysł. Przecież dwaj wcześniej wymienieni, w serialu zawsze łazili za czarnymi bohaterami. przykładem jest historia z Wielką i Niepokonaną Trixie .

ocenił(a) film na 7
SuPErKubuS

Chodzi o to że najważniejsza dziewczyna w szkole ma za swoich przydupasów dwie największe niedojdy jakie Ponyville widziało. Z całą swoją władzą mogłaby się otoczyć kimś bardziej przydatnym, nie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones