PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689040}
6,6 2 362
oceny
6,6 10 1 2362
My Little Pony: Equestria Girls
powrót do forum filmu My Little Pony: Equestria Girls

Tragiczny.

ocenił(a) film na 1

Ten film nie powinien istnieć. On nie ma prawa istnieć. To ponadgodzinna reklama. Stracony potencjał materiału źródłowego. Tyle do
powiedzenia.

PS. Nie jestem wstanie zrozumieć jak ten film może mieć taką brzydką animację. Widziałem wiele filmów animowanych ale to... coś, jest na poziomie Titanic: Legend Goes On

ScottenPL

Jak śmiesz tak hejtować?!! Przecież ten film jest świetny!!

ocenił(a) film na 1
davis3

Obawiam się, że nie. Polecam ci zostawić ocenę "świetny" dla innych, lepszych filmów.

ScottenPL

Wal się! Moja ocena do tego filmu pozostanie bez zmian!

ocenił(a) film na 1
davis3

Jako film MLP uważam go za obelgę dla materiału źródłowego. Był potencjał na porządny film fantasy... oni woleli wyprodukować reklamę. Bo jak wytłumaczyć to że film kinowy ma gorszą animację od serialu?

ScottenPL

Ta animacja wcale nie jest gorsza! Jest niesamowita i do tego śliczna (tak samo jak w serialu)!!

ocenił(a) film na 1
davis3

Dobra. Wyjaśnij mi co ci się tak podobało w tym filmie że uważasz że zasługuje on na 10?

ScottenPL

Bo jest momentami zabawna, pełen fajnych piosenek, reakcja przyjaźni między 6 dziewczyn oraz epicka walka dobra ze złem!! Czyli wszystko co związane jest z serialem! ;)

ocenił(a) film na 1
davis3

Cóż... w mojej opinii to nieprzemyślany, głupi film. Epicką walkę ze złem mogę znaleźć we Władcy Pierścieni czy Hobbicie.
Film ten składa się:
- kiepskiego scenariusza
- koszmarnych, wręcz brzydkich designów postaci
- głupiego do granic możliwości wroga (cytat z filmu "Nie wiedziałam że był inny sposób")
- kiepsko wykreowany świat (gimnazjum to jedyne na co was stać?)
Naprawdę uważasz że Equestria Girls to film na który zasługuje MLP? W takim razie polecam ci sprawdzić fanowski projekt "Journey of The Spark".
Equestria Girls to film koszmarnie kiepski jak na animację kinową od twórców MLP. Animacja jak już powiedziałem jest brzydka, brakuje jej wyrazu, scenariusz został napisany tak by mógł promować tyle zabawek ile się da.
W zasadzie można by powiedzieć że ten film zapoczątkował szybowanie serialu w dół.
Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości polecam przesłuchać tej recenzji (po angielsku):
https://www.youtube.com/watch?v=X4PpC5DaF8o

ScottenPL

Wiesz co żal mi cię! Jak ci się ten film nie podoba to nie oglądaj! Każdy ma swoje zdanie! Dla mnie film jest świetny i tak mi pozostanie! Tyle!

ocenił(a) film na 1
davis3

Niech ci będzie. Moja ocena pozostanie taka sama.
Pewnie nawet nie przeczytałeś tego co napisałem. -_-

ScottenPL

Owszem, przeczytałem! ;)

davis3

"Jak Ci się nie podoba to nie oglądaj!"

Zapachniało mi to gimnazjum.

ocenił(a) film na 10
ScottenPL

Mnie się podoba bardzo ten film nie to co niektóre kiepskie fanfiki niektórych osób :) bo nie lubie fanowskich twórczości bo mam do tego prawo. i oceny tego filmu nie są ważne postawiłeś 1 masz prawo ja 10 i też mam prawo :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones