PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8045}

Nędznicy

Les Misérables
7,4 14 383
oceny
7,4 10 1 14383
Nędznicy
powrót do forum filmu Nędznicy

Dzisiaj oglądałem tą wersje nędzników i najbardziej zaskoczyły mnie napisy. W obsadzie wymieniona była Eponina i, że niejako ją grała jakaś Sylvie Koblizkova, tylko, że kurde tej postaci w filmie po prostu nie ma.... Jest może jakaś wersja reżyserska z ta postacią?

użytkownik usunięty
germatoid

A nie było jej jako małej dziewczynki u Thenardierów? Albo może to jakaś dziewczyna podczas rewolucji? W tej wersji kompletnie ją pominęli.

A może tam było jakieś dziecko, nie wiem;p
Moja ulubiona postać kompletnie olana, sad:/

ocenił(a) film na 8
germatoid

No właśnie sam się zastanawiałem. Kiedyś na yt znalazłem piosenkę z musicalu dotyczącą jej wątku i między innymi to mnie zachęciło do obejrzenia, a tu ów postaci nie ma. Co ciekawe w wersji z 1978 jej wątku też nie ma.

To zapewne kwestia tego iż Nędznicy to opowieść wielowątkowa i przez to by zrobić dobry film, trzeba przyciąć niektóre wątki. Taką fabułe lepiej by przedstawił jakiś miniserial. Zresztą nawet takowy powstał, jednak w Polsce wydali tylko jego okrojoną wersje i nie można obejrzeć całego miniserialu z polskim tłumaczeniem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones