PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8045}

Nędznicy

Les Misérables
7,4 14 400
ocen
7,4 10 1 14400
Nędznicy
powrót do forum filmu Nędznicy

Film naprawdę bardzo bardzo ale to bardzo dobry ;] I mam zamiar wybrać się do Teatru Roma na ten właśnie spektakl. Czy ktoś z Was na nim był? Jaką obsadę polecacie?

milena____2

Właśnie wróciłam z Warszawy, wczoraj widziałam spektakl, trafiłam na obsadę z Damianem Aleksandrem jako Jeanem Valjeanem, Weroniką Bochat jako Cosette i Marcinem Mrozińskim-Mariusem, i bardzo chętnie obejrzałabym jeszcze raz. Piękna muzyka, scenografia, obsada, w ogóle ach :) Dla mnie jeden z najlepszych musicali.

New_Age

Byłam w tym samym dniu w Romie :) . Pierwsze pół godziny spektaklu może trochę rozczarować, dopiero później zaczyna się robić naprawdę interesująco. Zarówno Damian, Weronika jak i Marcin wypadli świetnie.Jednak w roli Fantine polecam Edytę Krzemień. Anna Gigiel była dobra jednak nie zachwycała. Zagrobelny także się sprawdził. Nie pamiętam kto grał małą Cosette, jednak dziewczynka była przeurocza. Spektakl wzruszający, muzyka przepiękna, obsada prawie idealna :). Nie polecam jedynie miejsc na balkonach, niewiele widać. Całe szczęście, że miałam okazję przenieść się do jednego z pierwszych rzędów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones