PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=346325}
6,9 44
oceny
6,9 10 1 44

N.W.A.: Efil4zaggin The Only Home Video
powrót do forum filmu N.W.A.: Efil4zaggin - The Only Home Video

Materiał przedstawiony w tym filmie pochodzi z okresu wydania ostatniej płyty ''Czarnuchów z poglądami'' zatytułowanej ''Niggaz4Life'' z 1991 r. kiedy to w skład grupy wchodzili wówczas Eazy-E,Dr. Dre,MC Ren i DJ Yella . Ice Cube był w pierwszym oryginalnym składzie N.W.A. w latach 1986-1989 po czym popadł w konflikt z resztą grupy i menadżerem a zarazem współwłaścicielem wytwórni Ruthless Records Jerry Heller'em i odszedł by nagrywać solo. Wracając do samego filmu to ''Niggaz4Life: The Only Home Video'' zawiera występy na żywo,wywiady,urywki prywatnych nagrań z imprez raperów i teledyski muzyczne do kawałków "Alwayz Into Somethin'',"Appetite for Destruction" i "Approach to Danger".Polecam film wyłącznie wymienionej w tytule grupce ludzi.

cebul_297

A gdzie oglądnąłeś ten film albo skąd go pobrałeś ? Bardzo chcę go obejrzeć ale kupić się już nie da a do pobrania nie mogę znaleźć.

ocenił(a) film na 10
Ropec

Wiesz co ściągałem go z jakiegoś linka nie pamiętam gdzie....dawno temu już to było

ocenił(a) film na 10
cebul_297

Poszukaj dobrze jest w necie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones